Hea külastaja!

Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *

Ei soovita Kindlasti soovitan


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 17..23
HOMME 17..23
ÜLEHOMME 16..24
 

Turundus

Helena Tšistova-Pohlak
juhtivspetsialist

helena.tsistova-pohlak@tallinnlv.ee
+372 640 4532

Mall Oja
peaspetsialist
Soome sihtturg

mall.oja@tallinnlv.ee
+372 640 4756

Irina Svidlov
peaspetsialist
Venemaa ja Läti sihtturud

irina.svidlov@tallinnlv.ee
+372 640 4385

Maret Põldveer-Turay
peaspetsialist
sisuarendus, sotsiaalmeedia

maret.poldveer-turay@tallinnlv.ee
+372 640 4386

Kadi-Liis Koppel
peaspetsialist
visuaalne sisu, sotsiaalmeedia

kadi-liis.koppel@tallinnlv.ee
+372 640 4411

Laura Hiietamm
peaspetsialist
sisuarendus

laura.hiietamm@tallinnlv.ee
+372 640 4066

Kristen Ukanis
peaspetsialist
sisuarendus

kristen.ukanis@tallinnlv.ee
+372 640 4759

Maili Saia
peaspetsialist
turismiveeb

maili.saia@tallinnlv.ee
+372 616 4085

Eva Vint
spetsialist
turundusmaterjalid

eva.vint@tallinnlv.ee
+372 640 4387

Konverentsibüroo

Meeli Jaaksoo
juhtivspetsialist          

meeli.jaaksoo@tallinnlv.ee
+372 640 4414

Mari Pever
peaspetsialist

mari.pever@tallinnlv.ee
+372 640 4763

Mia Lahtvee
peaspetsialist

mia.lahtvee@tallinnlv.ee
+372 640 4415

Tallinn Card

Kersti Paap
juhtivspetsialist        
 
kersti.paap@tallinnlv.ee
+372 6404758

Kai Valentin
peaspetsialist

kai.valentin@tallinnlv.ee
+372 6404757

Silja Veerme
peaspetsialist

silja.veerme@tallinnlv.ee
+372 6404435

Turismiinfo

Katrin Steinmann
turismiinfokeskuse juhataja  

katrin.steinmann@tallinnlv.ee      
+372 640 4761

Gert Kase
infospetsialist

gert.kase@tallinnlv.ee
+372 645 7777

Thea Sepp
infospetsialist

thea.sepp@tallinnlv.ee
+372 645 7777

Rea Kõiv
infospetsialist

rea.koiv@tallinnlv.ee
+372 645 7777

Ksenia Rossar
infospetsialist

ksenia.rossar@tallinnlv.ee
+372 645 7777

Statistika/uuringud

Karen Alamets
analüütik                         

karen.alamets@tallinnlv.ee
+372 616 4054

Turismiarendus

Liis Läte
turismiarenduse juhtivspetsialist

liis.late@tallinnlv.ee
+372 640 4760                                   


Üldkontakt

Evelin Tsirk
juhataja                        

evelin.tsirk@tallinnlv.ee
+372 640 4483



Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Vabaduse väljak 7, 15199 Tallinn

Tallinna Turismiinfokeskus
Niguliste 2, 10146 Tallinn
Telefon 645 7777
E-post visit@tallinn.ee