Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 12

Foto: Kaupo Kalda

Soovitusi virtuaalseks Tallinna külastamiseks

Kogusime kokku parimad soovitused ja nipid, kuidas diivanilt lahkumata külastada Tallinna muuseume, vaatamisväärsusi, kultuuriasutusi ja poode. 
A black and white photo collage of Estonian singer Georg Ots with his female fans.

Foto: Katre Rohumaa / Eesti Ajaloomuuseum

Tallinna saja-aastased legendid - Kross, Ots ja Panso

Erilistel aegadel kerkivad esile erilised isiksused nii olevikust kui minevikust. Sel aastal tähistame kolme suure tallinlase sajandat sünniaastapäeva. Nende ajatu looming on ka täna kättesaadav nii raamatute, muusika kui filmide kujul. 
Children walking in a green Tallinn

Foto: Kadi-Liis Koppel

Tosin suvesündmust - lootusrikkalt

09.04.2020
Kas ja millal tekib aeg ja võimalus, et ammutada emotsioone Tallinna suvesündmuste kirevast valikust?  Ott Arderi laulutekst ütleb:„ Sa peatu hetkeks ja mõtle veidi kesk vaikust kiirustamata“. Ootaja aeg on pikk, kuid unistama peab.


Family is watching huge big Butterfly in Estonian Museum of Natural History, in Tallinn, Estonia.

Foto: Estonian Museum of Natural History

Saa oma kodus osa Tallinn Cardi pakkumistest

Tallinn Cardi partnerid pakuvad nupukaid lahendusi virtuaalsete kultuurielamuste kogemiseks. Enamik neist on tasuta, aga võid alati korraldajaid toetada ostes muuseumi veebipoest pileti. Mugavaid ostuvõimalusi pakuvad meie partnerite e-poed ja restoranid toovad sooja toidu otse koju.Foto: Maret Põldveer-Turay

Märtsikuu sündmuste kalender

05.03.2020
Vaata meie valikut uutest ja huvitavatest näitustest, festivalidest, kontsertidest ja spordiüritustest, mis toimuvad Tallinnas märtsikuus. 
Pilt pole saadaval

Teatrikuine jalutuskäik Tallinnas

Kas oled mõelnud, et Tallinna teatrid on maiuspalaks ka arhitektuurihuvilistele, teatriekskursioonid võimaldavad kiigata teatri köögipoolele ja et igal teatril on lavastusi, mis on mõistetavad ka linna kaugematele külalistele.  
Photo of a yellow suitcase logos of Tourest, the largest travel fair in the Estonia

Foto: Tourest

Tule Touresti messile Tallinnaga tutvust uuendama!

05.02.2020

Tallinna ja Harjumaa reisiuudised ning -pakkumised ootavad sind 7.-9. veebruarini toimuva reisimessi Tourest "Puhka Eestis" hallis.  


Foto: Jan Tomson

Visit Tallinn osaleb oma stendiga rahvusvahelisel turismimessil Matka2020

08.01.2020
Visit Tallinn koos linna kõige uuemate vaatamisväärsuste, muuseumide ja 2020. aasta tippsündmustega osaleb  sel nädalavahetusel Helsingis rahvusvahelisel turismimessil Matka esmakordselt päris oma, Tallinna väljapanekuga.

Tallinna tippsündmused 2020

12.12.2019
Uus aasta toob kaasa värvikaid festivale, muusikasündmusi, näitusi, spordiüritusi ja palju muud põnevat. Kogusime oma kodulehele järgmise aasta sündmuste paremiku. 

Foto: Salto Architects

Tallinna turismitegu 2019

Tallinna ettevõtluspäeva raames kuulutati välja Tallinna ettevõtlusauhindade 2019. aasta võitjad, nende hulgas pärjati ka aasta turismitegu.  

Mida teha Tallinnas võidupühal ja jaanipäeval?

Oleme kokku pannud info, millised muuseumid ja atraktsioonid on pühade ajal avatud. Head saabuvat jaanipäeva! 

 

Foto: Visit Estonia

Tegus töö kümnel turundusüritusel

12.06.2019
Visit Tallinn on sel aastal tutvustanud Tallinna rahvusvahelistel turundusüritustel kokku 10 riigis  ja 20 linnas, peamiselt profiüritustel, kuid tihedat oleme suhelnud ka naaberriikide lõpptarbijatega.