Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 6
Family is watching huge big Butterfly in Estonian Museum of Natural History, in Tallinn, Estonia.

Foto: Estonian Museum of Natural History

Saa oma kodus osa Tallinn Cardi pakkumistest

Tallinn Cardi partnerid pakuvad nupukaid lahendusi virtuaalsete kultuurielamuste kogemiseks. Enamik neist on tasuta, aga võid alati korraldajaid toetada ostes muuseumi veebipoest pileti. Mugavaid ostuvõimalusi pakuvad meie partnerite e-poed ja restoranid toovad sooja toidu otse koju.Foto: Kadi-Liis Koppel

Restoranimaastiku uustulnukad

05.03.2020
Samas tempos Tallinna uute piirkondade arengu ja uute vaatamisväärsuste avanemisega on linn juurde saanud ka uusi isikupäraseid söögikohti. 
Ship models hanging from the ceiling at the Tallinn maritime Museum, located in 16th century cannon tower called Fat Margaret.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Cardi uued pakkumised 2020

Tallinn Card pakub rohkem kui 80 erinevat soodustust ja tasuta sissepääsu, sealhulgas piletid linna parimatesse muuseumidesse, vaatamisväärsustesse ja ühistransporti. Loe, mida uut ja huvitavat pakub Tallinn Card 2020. aastal! 
Pilt pole saadaval

Tallinna parimad restoranid on järjestatud

13.11.2019
Restoranijuht White Guide 2020 on taas reastanud Eesti kõige paremad restoranid. Tipprestorane on enim Tallinnas ja kolm neist on saavutanud rahvusvahelise meistritaseme.  

Uued partnerid Tallinna konverentsikorraldaja veebil

13.11.2019
Tallinna konverentsikorraldaja veebile on lisandunud uus majutuspaik kesklinnas ja kaks kõrgetasemelist toitlustusettevõtet.

Pilt pole saadaval

Valmis uue sisuga Kalamaja kaart

Visit Tallinna uus Kalamaja kaart tutvustab linna kõige boheemlaslikumat ja kiiremini arenevat piirkonda Põhja-Tallinna.