Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 15

Foto: Krõõt Tarkmeel

Mida teha Tallinnas esimesel nelipühal?

Nelipühade 1. pühal, 31. mail esineb muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegades. Paljud kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid.
Kindlasti leiad siinsest valikust palju põnevat ning saad planeerida meeldejääva päeva. 

Foto: Kaupo Kalda

Soovitusi virtuaalseks Tallinna külastamiseks

Kogusime kokku parimad soovitused ja nipid, kuidas diivanilt lahkumata külastada Tallinna muuseume, vaatamisväärsusi, kultuuriasutusi ja poode. 
A black and white photo collage of Estonian singer Georg Ots with his female fans.

Foto: Katre Rohumaa / Eesti Ajaloomuuseum

Tallinna saja-aastased legendid - Kross, Ots ja Panso

Erilistel aegadel kerkivad esile erilised isiksused nii olevikust kui minevikust. Sel aastal tähistame kolme suure tallinlase sajandat sünniaastapäeva. Nende ajatu looming on ka täna kättesaadav nii raamatute, muusika kui filmide kujul. 
Family is watching huge big Butterfly in Estonian Museum of Natural History, in Tallinn, Estonia.

Foto: Estonian Museum of Natural History

Saa oma kodus osa Tallinn Cardi pakkumistest

Tallinn Cardi partnerid pakuvad nupukaid lahendusi virtuaalsete kultuurielamuste kogemiseks. Enamik neist on tasuta, aga võid alati korraldajaid toetada ostes muuseumi veebipoest pileti. Mugavaid ostuvõimalusi pakuvad meie partnerite e-poed ja restoranid toovad sooja toidu otse koju.Pilt pole saadaval

Teatrikuine jalutuskäik Tallinnas

Kas oled mõelnud, et Tallinna teatrid on maiuspalaks ka arhitektuurihuvilistele, teatriekskursioonid võimaldavad kiigata teatri köögipoolele ja et igal teatril on lavastusi, mis on mõistetavad ka linna kaugematele külalistele.  
Pilt pole saadaval

Mida teha Tallinnas iseseisvuspäeval?

24. veebruar on Eesti iseseisvuspäev ning see toob muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegadesse. Riigipühale eelneval päeval, 23. veebruaril suletakse paljud kohad 3 tundi tavapärasest varem. Soovitame kontrollida muuseumide ja atraktsioonide kodulehtedelt lahtiolekuaegu.

Mitmed kohad on siiski 24. veebruaril avatud ja ootavad külastajaid.
Ship models hanging from the ceiling at the Tallinn maritime Museum, located in 16th century cannon tower called Fat Margaret.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Cardi uued pakkumised 2020

Tallinn Card pakub rohkem kui 80 erinevat soodustust ja tasuta sissepääsu, sealhulgas piletid linna parimatesse muuseumidesse, vaatamisväärsustesse ja ühistransporti. Loe, mida uut ja huvitavat pakub Tallinn Card 2020. aastal! 

Foto: Kadi-Liis Koppel

Üle linna kõige kaunimad jõulupuud

Imelisi jõulupuid leiab pealinna väljakutelt, muuseumidest ja kaubanduskeskuste aatriumidest, üks stiilsemalt ehitud kui teine. Vaata ja võrdle, milline on sinu lemmik?
The red plastic Tallinn Card with white Christmas baubles and green spruce branches.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Mida teha Tallinnas jõulude ja uusaastaperioodil?

Jõulude ja aastavahetuse pikad pühad on otsekui loodud selleks, et Tallinn Cardiga linna avastada. Päris paljud muuseumid ja vaatamisväärsused  on avatud ja ootavad külastajaid.  

Foto: Salto Architects

Tallinna turismitegu 2019

Tallinna ettevõtluspäeva raames kuulutati välja Tallinna ettevõtlusauhindade 2019. aasta võitjad, nende hulgas pärjati ka aasta turismitegu.  

Pilt pole saadaval

Uued põnevad vaatamisväärsused Tallinnas


Aasta 2019 on Tallinnas eriline, sest uksed on avanud või kohe avamas lausa kuus uut muuseumi ja atraktsiooni, nende seas kaks rahvusvahelist kunstikeskust, kõrgtehnoloogiline teadussaavutuste fantaasiamaailm ning üle linna kõrguv vaateratas.
Pilt pole saadaval

Valmis uue sisuga Kalamaja kaart

Visit Tallinna uus Kalamaja kaart tutvustab linna kõige boheemlaslikumat ja kiiremini arenevat piirkonda Põhja-Tallinna.  

Foto: TCTO & CB

Mida teha Tallinnas taasiseseisvumispäeval?

08.08.2019 visittallinn.ee
Taasiseseisvumispäeval, 20. augustil esineb muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegades. Paljud kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid. Kindlasti leiad siinsest valikust palju põnevat ning saad planeerida meeldejääva päeva.
Pilt pole saadaval

Visit Tallinna uued linnakaardid 11 keeles

Ilmusid Visit Tallinna uued täiendatud linnakaardid, mis sisaldavad ka põhjalikku infot linna vaatamisväärsuste kohta. 

Mida teha Tallinnas võidupühal ja jaanipäeval?

Oleme kokku pannud info, millised muuseumid ja atraktsioonid on pühade ajal avatud. Head saabuvat jaanipäeva!