Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 87
Pilt pole saadaval

Baltic for Events Forum II Tallinnas

20.12.2017
19.-20. aprillil 2018 toimub Tallinnas Baltic for Events Forum - ainulaadne rahvusvaheline ettevõtjate ja ürituskorraldajate suhtluskeskkond, mis pakub läbi praktikute kogemuste palju põnevat kommunikatsiooniprofessionaalidele. 
Pilt pole saadaval

Jõulud ja uusaasta Tallinn Cardiga

20.12.2017 visittallinn.ee
Jõulud ja uusaasta toovad muudatusi  Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegadesse. Mitmed kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid.
Pilt pole saadaval

Restoranigiid White Guide Nordic reastas 2018.a. parimad restoranid

20.12.2017
Kui teie sooviks on toitu elamusena kogeda, järgnege restoranigiidile White Guide Nordic, kes äsja tegi teatavaks restoranid, kuhu soovitab Balti riikides sööma minna.
Kas leiate endale sobiva Tallinna parimate restoranide hulgast?  
Pilt pole saadaval

Visit Tallinna pühadesoovid

Rahulikke jõule oma lähedaste ringis ja teguderohket algavat Eesti Vabariigi 100. juubeliaastat!  


Aitäh, et olete olnud meiega. 
Pilt pole saadaval

Juubeliaasta suursündmused Tallinnas

Tallinn on festivalilinn, läbi aasta toimuvad siin rahvusvahelised suuüritused kõrvuti kogukondlikega. Järgmine, Eesti Vabariigi juubeliaasta on sündmuste osas eriti helde. Kus ise kaasa lüüa, millal kaugelt külalisi kutsuda - vaata kultuurikalendrist!
Pilt pole saadaval

Selgusid gastronoomiakonkursi Hõbelusikas 2017 võitjad

23.11.2017
Eesti vanim gastronoomiakonkurss Hõbelusikas (Silverspoon) kuulutas välja 2017.a. võitjad kaheksas pea- ja kolmes kõrvalkategoorias.
Pilt pole saadaval

Tallinn on Euroopa Innovatsioonipealinn number kaks

Maailma ühel suurimal tehnoloogiakonverentsil Web Summit välja kuulutatud Euroopa Innovatsioonipealinna konkursi parimate hulka pääses ka esmakordselt kandideerinud Tallinn, kes saavutas auhinnalise teise koha.
Pilt pole saadaval

Visit Tallinna jõulukalender kingib häid elamusi

Visit Tallinn koos Tallinn Cardi partneritega soovib üllatada linna külalisi erilise kingitusega. Oleme loonud oma advendikalendri, et jagada jõulurõõmu ja pakkuda igasse jõulueelsesse päeva häid elamusi. 

Foto: Krõõt Tarkmeel

Uued konverentsikohad, uuenenud trükised ning rahvusvahelised turundusüritused

Pilt pole saadaval

Aeg maha Tallinna spaades, veekeskustes ja ilusalongides

25.10.2017
Tallinnas on palju võimalusi lõõgastavaks puhkuseks ka aasta pimedamal, sügistalvisel ajal. Külastamist ootavad linna erinevad veekeskused, spaad ja ilusalongid.
Pilt pole saadaval

Jõuluootuses Tallinn - kuhu minna, mida teha

Detsember toob rõõmu ja pühademeeleolu Tallinna keskaegsetesse kirikutesse, poodidesse ja loomulikult maailmakuulsale Raekoja platsi jõuluturule.

Pilt pole saadaval

Lonely Planet kroonis Tallinna 2018. a. maailma külastamisväärseimaks sihtkohaks

Igal aastal korraldab mainekas rahvusvaheline reisijuhtide väljaandja Lonely Planet võistluse „Best in Travel“ tõmbamaks tähelepanu maailma silmapaistvamatele sihtkohtadele, äsja nimetas ta Tallinna 2018. aasta kõige külastamisväärsemaks kohaks.     
Pilt pole saadaval

Tallinna uhiuued vaatamisväärsused

Tallinna turismimaastik on täienenud kolme uue vaatamisväärsusega:  loomaaia jääkarud kolisid Polaariumisse, avalikkusele avanesid endised KGB vangikongid ja Filmimuuseum tervitab filmisõpru oma uues majas.   
External view of the KGB Prison Cells in the Old Town of Tallinn, Estonia.

Parim turismitegu 2017 - Pagari tänava KGB vangikongide avamine

Pilt pole saadaval

Ehedaid elamusi otsimas

Kui soovid oma sõprade või kolleegidega linnas koos midagi toredat ette võtta või hoopis põnevat kliendiüritust korraldada, tutvu Tallinna elamusturismi võimalustega.


Pilt pole saadaval

Kadriorg – peagi 300-aastane noobel kultuuripark

Asjata ei nimetata Kadriorgu ka kultuuripargiks, sest just siin asuvad Eesti paremad kunstimuuseumid, kahe Eesti kirjandusklassiku isikmuuseumid ja lastemuuseum. 
Pilt pole saadaval

Sügisene tippsündmuste kalender

Sügis saabub Tallinna koos ilu- ja moeüritustega, foto- ja filmisündmustega, linn täitub disainist ja käsitööst, sütitavatest jazziõhtutest ja parimate restoranide pakkumistest. Jõuluusku inimesed alustavad pühade ettevalmistustega. 
Pilt pole saadaval

Tallinna Turismiinfokeskuse hoogne suvi

Tallinna Turismiinfo tegusatesse suvepäevadesse mahtusid nii infopunktis turistide päringutele vastamine, online-vestlused kui silmast silma kohtumised vanalinna tänavatel.
External view of the Estonian Film Museum in Tallinn, Estonia.

Maarjamäel avatakse Filmimuuseum

4. oktoobril 2017. avatakse Maarjamäe lossipargis Eesti Ajaloomuuseumi juures tegutsev Filmimuuseum.

Tallinn Old Town Days

Foto: Toomas Volmer

Tallinn Cardi uudiskirja lugejad hakkavad saama rohkem turismiinfot!

06.09.2017

Alates novembrikuust liidetakse Tallinn Cardi uudiskirja lugejad turismiuudiste põhiuudiskirja saajate hulka. Tallinna turismiuudised tutvustavad linnas toimuvaid sündmusi, uusi atraktsioone ja söögikohti, eripakkumisi ja palju muud.

Tammsaare muuseumi õu

Foto: Tallinna Kirjanduskeskus

Kadriorus leiab aset Kirjandustänava festival

01.09.2017 visittallinn.ee
9. septembril kell  12-22 muutub Lydia Koidula tänav Kadriorus tõeliseks kirjandustänavaks! Koidula tänav on Tallinnas ainulaadne kirjaniku nimega tänav: selle alguses on Tammsaare muuseum, lõpus Vilde muuseum ning keskpaigas eesti kirjanikele ehitatud kortermaja. 
Pilt pole saadaval

Tallinn Card soovitab septembris

14.08.2017 visittallinn.ee
Septembris külasta erinevaid muuseume, naudi lilleilu ja luba endale lõõgastav spaakülastus. 
Pilt pole saadaval

Mida teha Tallinnas Iseseisvuse taastamise päeval?

External view of the KGB Prison Cells in the Old Town of Tallinn, Estonia.

KGB vangikongid nüüd avatud

Tallinna vanalinnas, Pagari tänav 1 hoone keldris asus Nõukogude okupatsiooni ajal üks kurikuulsamaid ja kardetuimaid eeluurimisvanglaid. Seni avalikkusele suletuks jäänud endised KGB vangikongid on nüüd külastamiseks avatud.    
The Church of the Holy Spirit, just off Town Hall Square, is treasure-trove of medieval art and design. Among its most notable features is the finely carved clock on its facade. Made by Christian Ackermann in the 15th century, the clock is one of the most beloved landmarks of Tallinn.

Foto: Tavi Grepp

Esmaspäeval Tallinnas

Tallinn pakub turistidele rohkesti avastamisrõõmu nädala kõikidel päevadel, ka esmaspäeviti, mil mitmed muuseumid on kinni. Loe meie soovitusi, mida linnas esmaspäeval ette võtta.Pilt pole saadaval

Mereline Tallinn taldrikul

25.07.2017
Suvise merelinna juurde kuuluvad ka merelised maitsed. Tallinnas on mereanni- ja kalarestorane juba arvestataval hulgal ja paljud neist on ka suurepärase merevaatega. 

Foto: Anu Hint

Moemajaga ja moemajata

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi uus näitus on pühendatud 60 aastat tagasi loodud legendaarsele Tallinna Moemajale. 
If you love running or jogging, you'll never get bored in Tallinn. You can find a new route for every morning, for instance heading in the direction of Pirita and Kadriorg, or toward Kalamaja and Rocca al Mare. You can also compete. The May Run is a popular, women's 7K race that attracts over 10,000 participants each year. And the annual Tallinn Marathon typically sees over 15,000 runners, making it the region's largest sporting event.

Foto: Sügisjooks

Suursündmusi Tallinnas augustist oktoobrini

Suve teise poole soojad päevad ja sumedad, juba kiiremini pimenevad õhtud on otsekui loodud erinevateks vabaõhuüritusteks väljakutel, parkides ja promenaadidel, samuti kirikutes ja kontserdisaalides.  
Pilt pole saadaval

Näitusi igale maitsele suvises Tallinnas

Tallinna muuseumisuvi elustab mälestusi lähiajaloost, tähistab Tallinna Moemaja ja Eesti klaasikunsti ümmargusi aastapäevi ning  juubeldab koos 100-aastase Soomega.    
Tallinn boasts a 46 km coastline and a vibrant maritime history. Good ways to experience the beauty of Tallinn Bay are to walk, cycle or skate down Tallinn's paved promenades, sunbathe on the beach, or swim or sail along the calm waters of the Tallinn coast.

Foto: Madis Palm

Sündmusi juulis ja augustis

Juuli on Tallinna suvesündmuste tippaeg, mil merepäevad vallutavad sadamad ja keskajapäevad vanalinna, august täidab linna muusikaga Tallinna tornidest Piritani.   


Pilt pole saadaval

Tallinna maitsemaastikule on lisandunud kaks uut restoranitänavat

21.06.2017
Pole uudis,  et Tallinna lisandub restorane nagu seeni pärast vihma, kuid hiljuti on justkui imeväel tekkinud Tallinna lausa kaks uut restoranitänavat – Stalkeri käik ja Vana-Posti. 

Tallinna tähenduslikud tänavad

On ajaloolisi ja moodsaid, rahvarikkaid ja rahulikke tänavaid, on tänavaid, millele on tähenduse andnud seal elanud kuulsused või hoopis lihtsad linnaelanikud, kellel igaühel oma osa linna suuremas loos.  

Tallinn Cardi saab mugavalt osta veebipoest

Tallinn Cardi saab nüüd osta mugavalt veebipoest lehelt QR-piletina, mida saab näidata oma mobiilseadmest või pileti välja trükkides. Lisaks QR-piletile jäävad müüki ka plastikust Tallinn Cardid.
Swannery in Kadriorg

Foto: Ain Avik

Tallinn Card soovitab juulis

19.06.2017 visittallinn.ee
Juulis tähistab maaliline Kadrioru park 299. sünnipäeva. Lisaks pargis jalutamisele tasub külastada ka Kadriorus asuvaid muuseume ja ära käia naaberlinnaosas Pirital. 
Pilt pole saadaval

Suured konverentsiüritused on Tallinnas jätkuvalt populaarsed

14.06.2017
Tallinna äri- ja konverentsiürituste 2016. aasta statistika põhjal on suurte, 500 osalejaga konverentsid  jätkuvalt populaarsed  ja linn suurte rahvusvaheliste konverentside võõrustamiseks valmis. 

Mida teha Tallinnas võidupühal ja jaanipäeval?

Võidupühal ja jaanipäeval esineb muudatusi  Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegades. Mitmed kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid.    
Pilt pole saadaval

Tallinn Cardi auhinnaloosi võitjad!

1. juunil Tallinna Loomaaias toimunud perepäeval loosis Tallinn Card välja vahvaid auhindu. Õnnelikud võitjad on selgunud!
Pilt pole saadaval

Näituste hooaeg Tallinnas jätkub

29.05.2017
Tallinna muuseumisuvi elustab mälestusi lähiajaloost, tähistab Tallinna Moemaja ja Eesti klaasikunsti ümmargusi aastapäevi ning  juubeldab koos 100-aastase Soomega.              
Pilt pole saadaval

Rahvusvaheline visuaalteatrifestival NuQ Treff tuleb taas!

29.05.2017
30. maist 4. juunini 2017 tuleb taas Festival NuQ Treff, mis on järg NUKU teatri juhtimisel 10 aastat toimunud Tallinn Treff Festivalile. Tallinn Cardiga festivali piletid NUKU teatri kassas -10% soodsamad!
Pilt pole saadaval

Teletorni tegus suvi

29.05.2017
Tallinna Teletorni tasub suvel kindlasti külastada: lisaks vapustavatele vaadetele ja närvikõdi pakkuvale servakõnnile saab näha kahte uut näitust ja tähistada Teletorni sünnipäeva.
Pilt pole saadaval

Tähista lastekaitsepäeva Tallinna loomaaias!

29.05.2017
1. juunil toimub Tallinna loomaaias traditsiooniline lastekaitsepäeva tähistamine. Kohal on ka Tallinn Card oma partneritega! 
Pilt pole saadaval

Ilmus Käsitöökaardi uustrükk

Eheda  Eesti  reisimeene otsijaid ja osavnäppe-isetegijaid abistab Tallinna käsitöömaastikul orienteerumisel äsjailmunud Käsitöökaart.

Modern Tallinn is a rapidly developing, high-tech capital. To see where the city is heading in the 21st century, take a stroll through the Rotermann Quarter, the former factory complex between Old Town and the Passenger Port. The area's biggest project, the Rotermann Centre, is a trendy shopping and dining zone.

Foto: Karel Koplimets

Moodne Tallinn - Vabaduse väljak, Rotermanni kvartal ja Maakri

Oleme põhjusega uhked Tallinna vanalinnale, kuid siin on palju muudki avastamisväärset, tule koos meiega ringkäigule Tallinna ülimoodsasse kesklinna.

Youth song and dance celebration

Foto: Urmas Mänd/ Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

Tallinna suvesündmuste kalender

Suvised kultuuriüritused on täis muusikat, elavat ajalugu ja toidunaudinguid vabas õhus. Suve tähtsündmuseks on XII noorte laulu- ja tantsupidu, aga ka EV100 raames toimuvad üritused.

Tallinna uued hotellid ja hostel

Tallinna hotellimaastik rikastub lähiajal viie erineva kontseptsiooniga ja hinnatasemega majutusettevõttega: uusi majutuslahendusi leiavad nii nõudlikumad ärikliendid  kui ka seljakotiga reisijad. 
Pilt pole saadaval

Visit Tallinn esitleb uut sihtkohavideot

Kas sa oled kunagi mõnda linna pööraselt armunud olnud ? Nii armunud, et mõtled sellele linnale lakkamatult päeval ja ööl? 

Mida teha Tallinnas esimesel nelipühal?

Pilt pole saadaval

Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House avas uksed

Rotermanni kvartalis asuv kohalike disaini- ja moebrändide esindusruum Tallinn Design House on koht Eesti disainiloome professionaalseks tutvustamiseks ja müügiks nii kohalikele disainisõpradele kui ka linna külalistele.
Pilt pole saadaval

Toidu päästmise nutirakendus ResQ-Club laienes Eestisse

19.05.2017
Door knocker of the Estonian History Museum - Great Guild Hall in the Old Town of Tallinn, Estonia.

Foto: Merlen Aringo

2017. aasta Maailma Majandusfoorumi turismi konkurentsivõime raportis on Eesti 136 riigi arvestuses 37. kohal

Foto: Peeter Langovits

Kalamaja boheemlik võlu

Kalamajas peaksid kindlasti ära käima arhitektuuri- ja ajaloohuvilised, et kogeda linna üht miljööväärtuslikumat puitasumit. Aga just praegu on Kalamaja Tallinnas see koht, kus saab kõige paremini osa kohalike elust ja tegemistest. 
Pilt pole saadaval

Kalamaja kevadsuvised tähtsündmused

Mõnusalt boheemlikus ja väliselt uniseski Kalamajas toimub peaaegu alati midagi  kogukondlikest üritustest ülelinnaliste sündmusteni. Reastasime Kalamaja selle kevade ja suve kaasahaaravamad sündmused.
Pilt pole saadaval

Kõik turule, Balti Jaama Turule!

Pärast ümberehitust tundmatuseni muutunud legendaarne Balti Jaama Turg avab oma uksed vahetult Kalamaja päevade eel. Sellel turul leidub endiselt kõike, lisaks avaneb siin ootamatult mõnus uus linnaruum. 
Pilt pole saadaval

Uuendatud Tallinna turundusmaterjalid on hooajaks valmis

Ajakohastasime Visit Tallinna trükimaterjalid - täienduste ja parandustega on ilmunud Tallinna linnaplaanid ja asumikaardid ning meediapanka lisasime värsked fotolavastused. 

TMM uus püsiekspositsioon

Foto: Mart Laul

Lood ja laulud Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumis

Pea kolmveerand aastat suletud olnud Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum on oma uksed taaskord avanud!

Mida teha Tallinnas kevadpühal, 1. mail?

Üritused Tallinnas mais

20.04.2017

Kevade viimasel kuul särab päike üha soojemalt ja rohkem sündmusi on toimumas vabas õhus. Kindlasti aga jagub meelelahutust ka jahedama ilmaga.

Foto: Mai-Liis Mägi

Mida teha Tallinnas lihavõttepühade ajal?

Pilt pole saadaval

Aprillikuu sündmuste kalender

Muusikafestivalid, uued näitused, lihavõttepühad ja kevadised messid on aprillikuu sündmustekalendris kesksel kohal. 

Foto: Toomas volmer

Turistid on Tallinna oodatud

2016.aastal läbi viidud tallinlaste rahulolu-uuringust selgub, et turistid on Tallinna oodatud.
Youth song and dance celebration

Foto: Urmas Mänd/ Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA

XII noorte laulu- ja tantsupidu “Mina jään”

XII noorte laulu- ja tantsupeol osaleja on vabas Eestis sündinu, kelle jaoks on kogu maailm avatud, kuid kelle juured jäävad ikka hoidma sidet Eestimaaga.
A long-time favourite of pedestrians, cyclists and skaters alike, this 2km paved pathway stretches along the waterfront from Kadriorg to Pirita. It offers by far the most spectacular views of the Tallinn's rocky shoreline with the Old Town cityscape in the distance.

Foto: Toomas Volmer

Tallinna õhk kuulub maailma puhtaimate hulka

29.03.2017
Pilt pole saadaval

Tallinna uued restoranid ja vinoteegid

21.03.2017
Tallinna restoranimaastik tärkab koos kevadega, linn on vähemalt nelja söögi- ja joogikoha võrra rikkamaks saanud. Omanäolised kohad asuvad linna eri piirkondades.

Üritused Tallinnas aprillis

21.03.2017
Aprill on täis põnevaid näitusi, muusikat ning ülestõusmispühadega seotud kontserte. Tegevust leidub ka spordihuvilistele.
Lennusadama näitus korrigeeritud

Foto: Lennusadam

MAYDAY. MAYDAY. MAYDAY.

20.03.2017
Kes tuleb appi ja mida teha, kui oled merel hätta sattunud? Sellele ja mitmetele teistele küsimustele annab vastuse Lennusadama uus käed-külge näitus „Mayday. Mayday. Mayday“.
Pilt pole saadaval

Kuhu suunduvad uue aasta toidutrendid?

Kui moemaailmas teeb võidukäiku roheline, siis söögimaalimas saab valdavaks lilla, mis troonib juba praegu kuningannana mitme meie koka menüüs. 
Pilt pole saadaval

Möödunud aasta oli Tallinna välisturismis üliedukas

Tallinnasse tehti 2016. aastal välisriikidest 4,4 miljonit külastust, mis on mullusega võrreldes 4% rohkem. 
Pilt pole saadaval

Reklaamivõimalused Tallinna turismiinfokeskuses

Pakume Tallinna Turismiinfokeskuses turismiettevõtjatele võimalust tutvustada Tallinna külastajatele suunatud teenuseid.

Selgusid Tallinn Cardi auhinnaloosi võitjad!

22.02.2017
10.-12. veebruaril toimunud turismimessi Tourest 2017 raames loosis Tallinn Card välja palju vahvaid auhindu. Õnnelikud võitjad on selgunud!

Sündmused Tallinnas veebruaris-märtsis

22.02.2017
Talve viimane ja kevade esimene kuu toovad Tallinna tänavale ja erinevatesse muuseumidesse ja kontserdipaikadesse paraadi, muusikat ja näitusi.    

Foto: TCTO & CB

Sündmusi iseseseivuspäevast naljakuuni

Tasahilju taganeb talv ja kevade esimesed märgid on õhus -  iseseisvuspäeva pidulikkus, kevadnäitused ja suurim muusikafestival  on selle kinnituseks.   
Pilt pole saadaval

Tallinna konverentsibüroo võõrustas reisi- ja ürituste korraldajaid

Meie konverentsibüroo osales 8.-9. veebruaril Vilniuses rahvusvahelisel CONVENE messil, mille raames toimus ka EASiga kahasse korraldatud tutvumisreis Tallinna.

Foto: AR

Tallinna turismiinfokeskus pakub suvetööd

22.02.2017
Kui  tahad teha sel suvel midagi põnevat – suhelda, õppida põhjalikult Tallinna tundma ja jagada oma teadmisi ka turistidele, siis loe seda uudist lähemalt.    
Pilt pole saadaval

Tallinn Card soovitab lastega peredele märtsis

22.02.2017
Tallinn pakub mitmeid harivaid ja lõbusaid tegevusi kogu perele. Siin on mõned soovitused, milliseid Tallinn Cardi kohti lastega külastada!
By the 1930s, Tallinn was a fast developing European capital, an international melting pot with a thriving café and cabaret culture. Building was again booming.

Foto: Toomas Volmer

Mida teha Tallinnas iseseisvuspäeval?

Foto: Kadi-Liis Koppel

Pildi sisse minek - VisitTallinna virtuaalreaalsuse video

Tallinna vanalinnas jalutamise elamust on nüüd võimalik kogeda ükskõik kus ja jagada ükskõik kellega läbi  VisitTallinna uue turundusvahendi, virtuaalreaalsuse  (VR) video.
Lovely cafe at the Masters' Courtyard in the Old Town of Tallinn, Estonia.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Soovitusi sõbrapäevaks

Vanalinna salapärased kitsad ja käänulised tänavad ei suuda külmaks jätta isegi kõige romantikakaugemaid inimesi. Tutvu meie soovitustega linna romantilisematest kohtadest, vali endale meelepärased ning veeda kallimaga unustamatuid hetki.
Tallinn tourist information centre, vanalinna tik, tik, turismiinfokeskus

Tule Tourestile VisitTallinna tiimiga kohtuma!

26.01.2017

Turismimess Tourest 2017  toimub tänavu  juba kahekümne kuuendat korda ja pakub nii külastajatele kui turismirahvale palju uut ning põnevat. Meie Visit Tallinna tiim on kohal, kas saame kokku? 

Tunnustati Eesti parimaid konverentse

Aasta Konverentsiteo 2016 konkursil tunnustati silmapaistvaid enam kui saja osalejaga rahvusvaheliste konverentside korraldajaid üle Eesti.

Natüürmordist WC-väljapanekuni

23.01.2017

Jaanuaris avati Tallinna muuseumides ja galeriides suur hulk põnevaid näitusi, mille temaatika on küllaltki lai – alates natüürmortidest kuni avalike tualettruumide kultuuri kujutamiseni. Ärge jätke kasutamata võimalust neid näitusi külastada!

Lovely external view of the cafes at the Masters' Courtyard in Tallinn, Estonia in winter.

Foto: Kaupo Kalda

TOP 20: Tallinna romantilisemad kohad

23.01.2017

Valentinipäeval peatage aja kulg ja nautige kahekesiolemist keskaegses Tallinnas. Tutvuge kõige romantilisemate Tallinna paikadega või leidke omad. 

Tutvu Tallinna messipakkumistega Tourest´il!

23.01.2017
Eesti vanim reisimess Tourest 2017 toimub 10.-12. veebruaril  Eesti Näituste messikeskuses Pirital. Tallinna esindavad messil Tallinn Cardi tiim ja turismiinfo inimesed.    
Pilt pole saadaval

Taiwani arhitektuur Eesti Arhitektuurimuuseumis

06.01.2017
Uuenduskuuri läbi teinud Eesti Arhitektuurimuuseum avab uksed näitusega „Luues kohti: Fieldoffice Architects“. 
Pilt pole saadaval

Linnahall - unistused saavad teoks!

Koostööpartnerid Tallinna linn ja Eesti riik on jõudnud kokkuleppele, et Tallinna võimsa arhitektuurimälestise,  1980. rajatud   linnahalli rekonstrueerimine peab lõpule jõudma  2020. aastaks.

Registreeru juba täna konverentsiproffide suvekooli!

European Cities Marketingi suvekool konverentsi- ja turismiprofessionaalidele toimub 26.-30. augustil Saksamaal Dresdenis.

Tallinn Card - uuel aastal uutmoodi

Alanud aasta tõi kaasa mitmed uuendused Tallinn Cardi kasutus- ja hinnapõhimõtetes. 
Pilt pole saadaval

Uus aasta täis tippsündmusi

05.01.2017
Laste ja noorte kultuuriaasta oodatuimaks sündmuseks on XII noorte laulu- ja tantsupidu, kuid meeleolukaid sündmusi toimub Tallinnas aastaringselt.