Telli uudiskiri!

Visit Tallinna uudiskirjadest leiate infot sündmuste, uute vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja turismiteenuste kohta. Eestikeelne, turismiprofessionaalidele mõeldud uudiskiri jagab statistikaülevaateid ja kirjutab nii olulisematest maailma turismitrendidest kui ka Ettevõtlusameti turismiosakonna tegevustest.
Liitumisega annad nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Uudised

Filtrid
Tulemusi: 15

Foto: Krõõt Tarkmeel

Mida teha Tallinnas esimesel nelipühal?

Nelipühade 1. pühal, 31. mail esineb muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegades. Paljud kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid.
Kindlasti leiad siinsest valikust palju põnevat ning saad planeerida meeldejääva päeva. 

Foto: Kaupo Kalda

Soovitusi virtuaalseks Tallinna külastamiseks

Kogusime kokku parimad soovitused ja nipid, kuidas diivanilt lahkumata külastada Tallinna muuseume, vaatamisväärsusi, kultuuriasutusi ja poode. 
Pilt pole saadaval

Mida teha Tallinnas iseseisvuspäeval?

24. veebruar on Eesti iseseisvuspäev ning see toob muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegadesse. Riigipühale eelneval päeval, 23. veebruaril suletakse paljud kohad 3 tundi tavapärasest varem. Soovitame kontrollida muuseumide ja atraktsioonide kodulehtedelt lahtiolekuaegu.

Mitmed kohad on siiski 24. veebruaril avatud ja ootavad külastajaid.
Photo of a yellow suitcase logos of Tourest, the largest travel fair in the Estonia

Foto: Tourest

Tule Touresti messile Tallinnaga tutvust uuendama!

05.02.2020

Tallinna ja Harjumaa reisiuudised ning -pakkumised ootavad sind 7.-9. veebruarini toimuva reisimessi Tourest "Puhka Eestis" hallis.  


Ship models hanging from the ceiling at the Tallinn maritime Museum, located in 16th century cannon tower called Fat Margaret.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Cardi uued pakkumised 2020

Tallinn Card pakub rohkem kui 80 erinevat soodustust ja tasuta sissepääsu, sealhulgas piletid linna parimatesse muuseumidesse, vaatamisväärsustesse ja ühistransporti. Loe, mida uut ja huvitavat pakub Tallinn Card 2020. aastal! 

Foto: Kadi-Liis Koppel

Üle linna kõige kaunimad jõulupuud

Imelisi jõulupuid leiab pealinna väljakutelt, muuseumidest ja kaubanduskeskuste aatriumidest, üks stiilsemalt ehitud kui teine. Vaata ja võrdle, milline on sinu lemmik?
The red plastic Tallinn Card with white Christmas baubles and green spruce branches.

Foto: Kadi-Liis Koppel

Mida teha Tallinnas jõulude ja uusaastaperioodil?

Jõulude ja aastavahetuse pikad pühad on otsekui loodud selleks, et Tallinn Cardiga linna avastada. Päris paljud muuseumid ja vaatamisväärsused  on avatud ja ootavad külastajaid.  

Foto: Kadi-Liis Koppel

Osale turismiosakonna koostööuuringus!


Ootame Sinu hinnangut turismiosakonna tööle, samuti ettepanekuid, kuidas muuta Tallinn turismilinnana paremaks. 

Foto: VisitEstonia

Toimekas Tallinna turismisuvi 2019

Sündmusterohke suvi tõi juunist augustini Tallinna majutusettevõtetesse rekordarvu välisturiste, kasvasid ka Tallinna turismiinfokeskuse külastused ja Tallinn Cardi ostud. 
Pilt pole saadaval

Uued põnevad vaatamisväärsused Tallinnas


Aasta 2019 on Tallinnas eriline, sest uksed on avanud või kohe avamas lausa kuus uut muuseumi ja atraktsiooni, nende seas kaks rahvusvahelist kunstikeskust, kõrgtehnoloogiline teadussaavutuste fantaasiamaailm ning üle linna kõrguv vaateratas.
Pilt pole saadaval

Valmis uue sisuga Kalamaja kaart

Visit Tallinna uus Kalamaja kaart tutvustab linna kõige boheemlaslikumat ja kiiremini arenevat piirkonda Põhja-Tallinna.  
Pilt pole saadaval

Visit Tallinn kutsub sügistalvist Tallinna avastama

Visit Tallinn korraldab septembrist novembrini, mil turismi tipphooaeg on raugenud, kolm turismiturunduskampaaniat: Lonely Planeti ja Euroopa suurima online-reisibürooga eDreams ODIGEO ning Visit Tallinna oma jõulukampaania.

Foto: TCTO & CB

Mida teha Tallinnas taasiseseisvumispäeval?

08.08.2019 visittallinn.ee
Taasiseseisvumispäeval, 20. augustil esineb muudatusi Tallinn Cardi partnerite lahtiolekuaegades. Paljud kohad on siiski avatud ja ootavad külastajaid. Kindlasti leiad siinsest valikust palju põnevat ning saad planeerida meeldejääva päeva.
Pilt pole saadaval

Visit Tallinna uued linnakaardid 11 keeles

Ilmusid Visit Tallinna uued täiendatud linnakaardid, mis sisaldavad ka põhjalikku infot linna vaatamisväärsuste kohta. 

Mida teha Tallinnas võidupühal ja jaanipäeval?

Oleme kokku pannud info, millised muuseumid ja atraktsioonid on pühade ajal avatud. Head saabuvat jaanipäeva!