VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 0..5
HOMME 1..5
ÜLEHOMME 2..5
 

Fotograaf: promo

Kostabi Show uues kunstigaleriis Tallinnas

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

12.08.2015

16. augustist 10. septembrini on Tallinna uues kunstigaleriis Tallinn Art Space Mark Kalev Kostabi näitus, mille pidulik avamine kontsertshowga toimub 15. augusti õhtul, kus Kalev Mark Kostabi tutvustab oma uuemat loomingut ja musitseerib koos Greesi Desiree Langovitsiga.

Tallinn Art Space toob Eestisse Kalev Mark Kostabi, väliseesti taustaga kunstniku, kelle nimi ja looming on väga hästi tuntud nii Eestis, Itaalias kui Ameerikas. Kostabi Eestis viibimise aja sisse on planeeritud graafiliste lehtede trükkimine Tallinn Art Space litograafiakeskuses.

Kunstniku Eesti visiidi lõpetab glamuurne The Kostabi Show – kunstniku isikunäituse avamine ja kontsert, kuhu on sissepääs vaid kutsete ja piletitega. The Kostabi Show on USA-st alguse saanud meelelahutussaade, kus tuntud inimestest koosnev žürii pakub pealkirju kunstniku uutele töödele. Publikult enim hääli saanud pealkirja ostab kunstnik selleks sobiliku summa eest.

The Kostabi Show pakub ainulaadset võimalus suhelda vahetult kunstnikuga ja soetada tema uuemaid töid ning augustikuus Tallinnas sündinud originaalloomingut.

Tallinn Art Space on Tallinna südalinnas Maakri tänaval tegutsev kunstigalerii. Koostöös  litograafiakeskusega pakutakse kunstihuvilistele kaasaegset galeriipinda ja graafika trükkimise võimalust. Lisaks kunstinäitustele korraldadakse erinevaid koolitusi ja sündmusi.

Tallinn Art Space veebileht.
Kalev Mark Kostabi www.thekostabishow.com