VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 4..8
HOMME 2..5
ÜLEHOMME 2..6
 

Tutvumisreis ja site-inspection

Tutvumisreis (fam-tour) on tegevus, mille eesmärgiks on tutvustada konkreetset sihtkohta potentsiaalsetele ürituste organiseerijatele.

Tavaliselt koostab programmi kutsuja, kelleks on riigi või linna vastav institutsioon (näiteks konverentsibüroo) või ettevõtja. Reisi käigus tutvustatakse sihtkoha eeliseid ja võimalusi ning inspireeritakse sihtkohas sündmust organiseerima. Tutvumisreisil käiakse tavaliselt rühmaga. Reisi tulemuseks võib olla mistahes tulevikus toimuv külastus või üritus*.

Site-inspection on tegevus, mille eesmärk on valitud sihtkohas leida konkreetse sündmuse korraldamiseks sobivad kohad ja võimalused.

Linna võimalustega tutvuma tulnud assotsiatsiooni, organisatsiooni või ettevõtte esindaja kohtub väljavalitud konverentsibüroo, konverentsiorganisaatori (PCO), turundusfirma (DMC) või sündmuse korraldajaga (EMC). Võimalusel sõlmitakse konkreetsed kokkulepped, lepingud ning määratakse mõlemapoolne korralduskomitee. Site-inspection`ile tulija on eelnevalt kas sihtkohta juba külastanud või tutvunud väga põhjalikult sihtkoha võimalustega (konverentsikeskused, hotellid, restoranid jne). Ürituse toimumisaeg on eelnevalt kindlaks määratud ürituse korraldaja poolt. 
 
* Üritus – kongress, konverents, foorum, seminar, sümpoosium, koosolek, koolitus, treening, presentatsioon, pressiüritus, toote tutvustus, meelelahutus- või spordiüritus jm