VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 1..4
HOMME 2..6
ÜLEHOMME 2..6
 

Üldinfo

Tallinn Card on linna külalisele ja elanikule mõeldud kaart, mis teeb linnaga tutvumise lihtsaks, mugavaks ja meeldejäävaks. Tallinn Card võimaldab tasuta sissepääsu enam kui 40-sse linna parimasse muuseumisse ja vaatamisväärsusesse, piiramatult tasuta sõite ühistranspordiga, tasuta linnaekskursiooni ning lisaks üle 30 eripakkumise ja soodustuse. 

Siit leiad kõik Tallinn Cardi pakkumised ja müügikohad.

Tallinn Card on ka Euroopa linnapileteid koondava ühenduse European City Cards (ECC) liige. ECC-i eesmärgiks on Euroopa linnapiletitele erinevate koostöövõimaluste loomine. Rohkem infot ühendusse kuuluvate linnapiletite kohta leiad ECC Travel Trade Guide’ist või veebilehelt welovecitycards.com.


Edasimüüjatele

Ligipääs müügisüsteemile

Edasimüüjaks saamine

Tallinn Carde müüakse täna rohkem kui 40 müügikohas. Tallinn Cardid on müügil Tallinna turismiinfokeskuses, majutusettevõtetes, sadamas, lennujaamas, bussijaamas, reisibüroodes ning internetis. Tallinn Carde müüvad ka mitmed väljaspool Eestit asuvad reisikorraldajad ja -bürood. Lisaks on võimalik Tallinn Carde osta Viking Line’i laevadel. Siit leiad kõik Tallinn Cardi müügikohad.

Uued edasimüüjad on alati teretulnud!

Palume koostöösoovist teada anda e-postil tallinncard@tallinnlv.ee. Sooviavaldus peab sisaldama ettevõtte lühitutvustust, andma ülevaate ettevõtte peamistest sihtturgudest ehk kes on kliendid ning keda nähakse Tallinn Cardi ostjana.

 • Tallinn Cardi edasimüügiks tuleb sõlmida leping Tallinna Ettevõtlusametiga.
 • Pärast lepingu allkirjastamist tehakse müüjale Tallinn Cardi koolitus ning väljastatakse müügiks esimesed Tallinn Cardid. 
 • Iga müügikuule järgneva kuu alguses esitatakse müüdud Tallinn Cardide eest arve, mis tuleb tasuda 14 päeva jooksul. 
 • Müügipartnerile jääb iga müüdud Tallinn Cardi pealt komisjon 5% lõpptarbija hinnast.
 • Eeldame, et lepingupartner müüb aastas vähemalt 20 Tallinn Cardi.
 • Kõik edasimüüjad lisatakse Tallinn Cardi veebile. 
 • Müüjate motiveerimiseks korraldab Ettevõtlusamet külastuspäevi.
 • Tallinn Cardi edasimüüjal peavad olema tasutud riiklikud ja kohalikud maksud.


Müügikoolitus

Iga Tallinn Cardi müüki alustava ettevõtte töötajatele teeme koolituse, millega anname ülevaate Tallinn Cardi paketist ja müügisüsteemist. Koolitus kestab umbes 45 minutit. 

Tuleme Tallinn Cardist hea meelega rääkima ka pikaaegsetele koostööpartneritele. Kui teie meeskonnaga on liitunud uusi inimesi või on tekkinud vajadus Tallinn Cardi osas teadmisi värskendada, andke meile oma soovist märku ning lepime aja kokku. 

Külastuspäevad

Müügipartneritele korraldame Tallinn Cardi partneritega tutvumiseks külastuspäevi.

Enamasti toimub külastuspäev kahel järjestikusel päeval ning osalejad saavad minna endale sobival päeval ja kellaajal tasuta tutvuma selleks päevaks külastamiseks välja valitud Tallinn Cardi partneritega.

Aasta lõpus toimub külastuspäev kindlal kellaajal ning tutvustatakse Tallinn Cardi uuendusi ja järgmise aasta paketti.

Kui on mõni Tallinn Cardi partner, keda sooviksite kindlasti külastada, andke meile sellest teada.


Partneritele

Hea ettevõtja!

Kord aastas vaatame Tallinn Cardi paketi toodete ja teenuste koosseisu läbi ning uuendame seda. Igal aastal ootame paketiga liituma uusi partnereid!

Tallinna linnapilet ehk Tallinn Card on lõpptarbijale suunatud turundusvahend, mis võimaldab muuseumide, atraktsioonide ja vaba aja veetmise võimaluste tutvustamist linnakülastajale ühtse paketina.

Tallinn Cardi paketiga liituv toode või teenus peab vastama järgmistele tingimustele:

 • toodet või teenust on pakutud Tallinnas vähemalt ühe järjestikuse aasta vältel;
 • toote või teenuse pakkujal on tasutud riiklikud ja kohalikud maksud;
 • toode või teenus on Tallinnale või Eestile iseloomulik või eripärane või sobib oma asukoha poolest kokku teiste Tallinn Cardi paketti kuuluvate toodete või teenustega.

Ekskursioonipakkujatele kehtivad lisaks järgmised tingimused:

 • Tallinna-sisesed ekskursioonid peavad olema külastajale kättesaadavad aastaringselt. Ekskursioonid peavad toimuma regulaarselt kindlatel päevadel ja kellaaegadel;
 • Tallinna lähiümbruse ekskursioonid võivad olla kättesaadavad hooajati, kuid peavad toimuma regulaarselt;
 • teenust peab osutama vähemalt ühes või mitmes loetletud keeltes: inglise, soome, vene, saksa;
 • ekskursioone peavad läbi viima vastavates keeltes atesteeritud giidid.

Tallinn Cardi paketti valitud osaleja tasub Tallinna Linnavalitsuse korraldusega kehtestatud osalustasu, mis kinnitatakse iga aasta sügisel. Aastal 2019 on osalustasu 415 eurot, millele lisandub käibemaks. Osalustasu lõplik määr sõltub pakkuja poolt külastajale tehtava toote või teenuse soodustuse suurusest. Näiteks ettevõttele, kes pakub Tallinn Cardiga külastajatele oma tootelt/teenuselt tavahinnast rohkem kui 14% soodustust, on osalustasu madalam. Madalamat osalustasu saab rakendada ka ettevõttele, kes on varasemalt Tallinn Cardi projektis osalenud. Osalustasu ei rakendata isikutele, samuti riigi- ja omavalitsusasutustele, kes:

 • tegelevad kultuuriürituste korraldamisega või
 • vastavalt Tallinna Ettevõtlusametiga sõlmitud lepingule tagavad külastajale linnapileti ettenäitamisel oma ettevõttesse või asutusse 50% või enam odavama sissepääsu või kauba või teenuse soetamise võimaluse või
 • tagavad oma ettevõttesse või asutusse tasuta sissepääsu, saades osa Tallinn Cardi hinnas sisalduva jaotatava summa jagamisest.

Tallinna Ettevõtlusamet võib tootega tutvuda ja otsustada, kas pakutud toode vastab Tallinn Cardi paketis osalemise tingimustele. Tallinna Ettevõtlusamet ei võta endale kohustust tagada kindla Tallinn Cardiga tehtud külastuste arvu. Igal aastal panustatakse Tallinna kui turismisihtkoha tuntuse suurendamisse mitmete turundustegevuste kaudu, sh veeb, trükised, reklaamid, pressireisid, mis aitavad tõsta pakkuja toote või teenuse müüki ja seeläbi ka tulusid.

Palume paketiga liitumise soovist vabas vormis teada anda e-postil tallinncard@tallinnlv.ee.

Sooviavalduse juurde lisada pakutava toote või teenuse põhjalik tutvustus, illustreerimiseks võib lisada ka fotosid ja videoid.

Sooviavaldusi 2020. aasta paketis osalemiseks ootame 2019. aasta augustiks.