VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 0..3
HOMME 0..3
ÜLEHOMME -6..-1

Tallinn Card soovitab: kuhu minna ja mida teha Tallinnas

Tallinn Card on kõik-ühes vaatamisväärsuste kaart, millega saab tasuta sissepääsu rohkem kui 40 parimasse muuseumisse ja vaatamisväärsusesse, sõita tasuta ühistranspordis, soodustusi ekskursioonidel, meelelahutuskohtades, restoranides ja poodides. Siin lehel jagab Tallinn Cardi tiim Sulle igakuiselt soovitusi, milliseid põnevaid kohti külastada ning mida huvitavat Tallinnas teha.

Veebruar on üle maailma tuntud kui romantikakuu, kus Valentinipäev toob meis kõigis esile tundelise poole. Eestis on veebruar aga oluline ka seetõttu, et just siis tähistatakse Eesti iseseisvuspäeva. Ka veebruari kuusoovituses ei saa me neist pühadest mööda ning toome soovitusi nii romantiliseks ajaveetmiseks kui 101-aastase Eestiga tutvumiseks.

Eesti Ajaloomuuseum: Maarjamäe loss, Maarjamäe lossi tallihoone, Eesti Filmimuuseum

Maarjamäe lossis ootab külastajaid interaktiivne ja mänguline näitus „Minu Vaba Riik“, mis pälvis Eesti muuseumide aastaauhindade jagamisel 2018. aasta parima püsinäituse tiitli. Näitus viib külastaja läbi Eesti 100-aastase ajaloo kuni tänasesse päeva, kõneledes olulistest poliitilistest sündmustest, Eesti Vabariigi elu-olust ning ka meie endi muutumisest. Maarjamäe lossi tasub kindlasti külastada ka koos lastega, sest nende jaoks on avatud spetsiaalne Laste Vabariik, kus mängida ja õppida tundma ühiskonna toimemehhanisme.

Maarjamäe lossi tallihoones jutustatakse Eesti lugu aga läbi levimuusika ajaloo aastatel 1901-2001. Eesti muusika on seotud riigi enda värvika ajalooga ning teinud läbi kõik kerged ja rasked ajad. Popmuusika on läbinud mitmeid etappe ning korduvalt on saadud eluaegseid esitamiskeelde, kuid lõpuks tõi muusika Eestile tagasi iseseisvuse.Eesti Filmimuuseumisse juhatab Maarjamäe lossi pargis „punane vaip“, millel võib igaüks ennast filmidiiva või kangelasena tunda. Filmimuuseumi ekspositsioon „Duubel ÜKS“ võtab filmitegemise protsessi pulkadeks lahti ja jagab kõigile filmi tegemise ning filmitegijate saladusi. Näitusel liigutakse läbi erinevate filmitegemise etappide justkui kaamerataguses maailmas – aimu saab stsenaariumi, võttepaiga, montaaži, valguse ja heli rollidest ühe hea filmi juures. Näitusel saab end ka filmitegijana proovile panna – nn green screen stuudios saab igaüks video salvestada. 

Kõik Eesti Ajaloomuuseumi filiaalid on Tallinn Cardiga tasuta.

Eesti Sõjamuuseum - Kindral Laidoneri muuseum

See aasta oma 100. aastapäeva tähistav Eesti Sõjamuuseum – Kindral Laidoneri muuseum, endises Viimsi mõisas, pakub kompaktset ülevaadet Eesti sõjaajaloost: vanem sõjaajalugu, I maailmasõda ja Vabadussõda, II maailmasõda. Tutvustatakse Eesti riigikaitset alates 1920. aastast, Eesti kaitseväe välismissioone ning loomulikult ka Eesti sõjavägede ülemjuhataja kindral Laidoneri elu ja tegevust. 
Eesti Sõjamuuseum – Kindral Laidoneri muuseumi külastus on Tallinn Cardiga tasuta.


Harju tänava uisuplats

Suurepärase võimaluse romantilist talvemeeleolu nautida pakub liuglemine Harju tänava uisuplatsil. Vanalinnas asuval uisuplatsil saab koos sõprade ja perega lõbusalt ja aktiivselt aega veeta. Nii uisutajad kui kõik teised külastajad on teretulnud uisuplatsi kõrval asuvasse kohvikusse ennast kuuma joogiga soojendama. Kaunilt valgustatud vanalinn sinu ümber jätab sellest päevast kustumatu mälestuse. 
Tallinn Cardiga 1h uisutamist 50% soodustusega! Uisulaenutus lisatasu eest.


Scheeli restoran

Romantilise juugend-atmosfääriga Scheeli restoran on tõeline 20-ndate aastate pärl Tallinna vanalinnas. Scheeli ei ole lihtsalt restoran, vaid kogemus, mis oma elegantsuse, sooja atmosfääri, suurepärase kokakunsti ja teenindusega, jätab kustumatu mulje veel pikaks ajaks. 
Tallinn Cardiga 10% soodustust.Siit said nüüd terve päeva jagu tegevusi oma Tallinna külastuseks, kuid ära unusta vaadata ka kõiki teisi Tallinn Cardi pakkumisi!

Tallinna muuseumitega tutvumiseks, osta oma Tallinn Card meie veebipoest!