VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA -3..4
HOMME -1..3
ÜLEHOMME -1..4

Näidispäevad

Tallinn Card on võti, mis avab Tallinna muuseumid, vaatamisväärsused ja atraktsioonid. Selle kasutamine on lihtne ja aitab säästa nii aega kui raha. Oleme koostanud ühe, kahe ja kolme päeva näidisprogrammi, et aidata sul linnapiletist maksimumi võtta. Lisaks oleme inspireerivad näidispäevad koostanud ka külastajate erinevaid huve silmas pidades.

Säästa ligi 100 € ideaalse 3 päeva näidisprogrammiga

Järgi meie soovitusi või koosta oma reisiplaan Tallinn Cardi kalkulaatori abil. Kalkulaator näitab sulle reaalajas, kui suure summa sa erinevaid objekte külastades säästad.

Uute atraktsioonide ja pakkumiste otsinguil?

Kaugemalt polegi vaja otsida! Oleme siia kokku koondanud kõik muuseumid, atraktsioonid ja pakkumised, mis on sellel aastal uuena Tallinn Cardi paketis. 

TOP vaatamisväärsuste huvilistele

Kõikidele, keda huvitavad populaarseimad vaatamisväärsused, oleme eelmise aasta külastusnumbrite põhjal kokku pannud nimekirja TOP10 Tallinn Cardi atraktsioonidest.

Soovitused mõnusaks perepuhkuseks

Tallinn Card sobib ideaalselt kogu perega Tallinna vaatamisväärsustega tutvumiseks. Kuni 18-aastastele lastele on olemas soodushinnaga Tallinn Cardid ja ühe täiskasvanu kaardiga saab tasuta kaasa võtta kuni 2 alla 7-aastast last! Tallinnas on mitmeid lõbusaid, aga samuti harivaid muuseume ja atraktsioone nii lastele kui kogu perele.

Kuhu minna Tallinnas esmaspäeval?

Kuigi vastab tõele, et mitmed muuseumid on nädala alguses suletud, ei tähenda see, et Tallinnas poleks midagi teha ega näha. Tallinn on linn, kus avastamist jagub igaks nädala päevaks. Heida pilk meie soovitustele ja näed, et kohti, mida külastada, on rohkem kui ühe päevaga läbi jõuab käia.

Vaata nimekirja Tallinn Cardi atraktsioonidest, mis on avatud esmaspäeval.
NB! Palun arvesta sellega, et mõni neist muuseumidest võib olla riigipühade ajal ja talveperioodil suletud. 

Kunsti- ja disainihuvilistele

Tallinn on nii Eesti moodsa kunsti ja disaini keskus kui ka koht, kus põhjalikumalt tutvuda kunstiajalukku kirjutatud teostega. Kunsti- ja disainihuvilistele oleme kokku pannud näidisprogrammi parimate muuseumite, galeriide ja poodidega.