Mis on Tallinn Card?

22.04.2020
Tallinn Card on linna külalisele ja elanikule mõeldud muuseumide ja vaatamisväärsuste külastuskaart, mis teeb linnaga tutvumise lihtsaks, mugavaks ja meeldejäävaks. Tallinn Card võimaldab tasuta sissepääsu enam kui 40 Tallinna muuseumisse ja vaatamisväärsusesse ning kaardi kestuse vältel on Tallinna ühistranspordi kasutamine tasuta. Samuti on kaardiga võimalik osaleda tasuta linnaekskursioonil ning kõigele lisaks on kaardiga saadaval veel üle 30 eripakkumise ja soodustuse.
Visit Tallinna lehelt leiad kõik Tallinn Cardi pakkumised ja müügikohad.

Tallinn Card on Euroopa linnapileteid koondava ühenduse European Cities Marketing City Cards Knowledge Group liige. Grupi eesmärgiks on Euroopa linnapiletite koostöö arendamine ja ühine turundamine. Rohkem infot ühendusse kuuluvate linnapiletite kohta leiad ECM Travel Trade Guide’ist või veebilehelt welovecitycards.com.

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond pakub turismiprofessionaalidele Tallinn Cardi hinnast 10% soodustust. Soodushinnaga kaarte on võimalik osta ainult Tallinna TurismiinfokeskusestSoodustuse saamiseks palume täita ankeedi.