VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 0..3
HOMME 0..3
ÜLEHOMME 0..3
 

Tallinna Konverentsisaadiku programm

Konverentsisaadik on oma eriala tippspetsialist, kes hoiab end kursis oma erialal toimuvaga, osaleb regulaarselt konverentsivaldkonna erinevates rahvusvahelistes koostööprojektides (seminarid, konverentsid) ning tema sooviks on tuua ühenduse (assotsiatsiooni, organisatsiooni) konverentsi Eestisse.
Konverentsiprogrammi idee on pakkuda huvilistele uusi teadmisi ja häid nõuandeid konverentsi korraldamise alal ning võimalusi vastastikuste  kogemuste jagamiseks.

Programmi põhieesmärgiks on Eestis toimuvate rahvusvaheliste konverentside arvu suurendamine. Konverentsisaadiku programmiga liitunutele pakutakse võimalust osa võtta saadikutele korraldatavatest seminaridest ja eksklusiivsetest üritustest, kus tutvustatakse, kuidas saavad konverentsibürood abiks olla nii rahvusvaheliste kui ka kohalike konverentside korraldamisel ning milliseid lisavõimalusi pakuvad konverentsibüroode koostööpartnerid ja programmid.

Kasu Tallinna konverentsisaadikutele programmis osalemisest:
Konverentsisaadiku programmis osalemine aitab kaasa rahvusvahelise konverentsi edukaks läbiviimiseks. Hästi korraldatud konverents on hea võimalus tähelepanu äratamiseks oma teadusharu vastu nii Eesti-siseselt kui rahvusvahelisel tasandil. See pole mitte ainult võimalus tutvustada oma linna uhkusega oma kolleegidele samast riigist või üle maailma, vaid aitab teil tõsta nii enda kui oma organisatsiooni mainet ja staatust teiste organisatsioonide seas.

Programmis osalemine on tasuta.

Lisainfo saamiseks ning programmiga liitumiseks palume ühendust võtta Eesti Konverentsibürooga telefonil +372 645 0029, emailil info@ecb.ee või täita liitumisankeet.