Kuhu minna

  Tallinna restoranid

  Tallinna restoranide nurgakiviks on hooajaline kohalik tooraine ja omapärane Eesti köök. Eesti köögi restorane leidub rahvalikest kuni peakoka käekirjaga fine dining restoranideni, mis pakuvad unustamatu külastuselamuse alates vastuvõtust, menüüst ja veinikaardist ning seda kõike hästi läbimõeldud kordumatus miljöös. Lõviosa Eesti parimaid restorane asub Tallinnas, kinnitab restorane järjestav The White Guide

  Tallinna restoranide hulgas on kõrgelt hinnatud ka muud rahvusköögid: ohtralt leidub meil Itaalia restorane, hästi on esindatud ka Aasia ja Kaukaasia köök ja maha ei jää muu maailm. Tallinnas  on paarkümmend spetsiaalselt taimetoidule keskendunud restorani ja just nende puhul on tunda tõelist loomingulist puhangut. 

  UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvas Tallinna vanalinnas on ka mitu keskaegset elamusrestorani. Tänavatoidu heast tasemest saab kõige paremini aru Balti jaama turul ja erinevatel linnafestivalidel. 

  Tallinna restoranides on tihti häid pakkumisi, kaks korda aastas toimuval Tallinna Restoranide Nädalalal saab taskukohaste hindadega proovida erinevate restoranide lõuna- ja õhtumenüüsid. 

  Avasta