VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 9..17
HOMME 9..14
ÜLEHOMME 11..14
 

Fotograaf: Mextonia

Asukoht (kaart)

Vana-Kalamaja tn 16, Tallinn

Kalamaja

Kontakt

Informatsioon

Rohkem

Mextonia on “Transgraffiti” seinamaalingute festival, mis toimus 14.-22. juunil 2017 Tallinnas. Festivalil osales 60 “Transgraffiti” kunstnikku Eestist, Mehhikost ja ülejäänud maailmast. Seinamaalinguid loodi enam kui 25 erinevas asukohas üle Tallinna ja need hõlmavad üle viie tuhande ruutmeetri seinapinda. Festivali raames loodi ka käesolev seinamaaling.

„Metsik ja sõnajalaõis“
Teos põhineb unenäolise maastiku kujundamisel, mille esiplaanilt kerkib silme ette metshaldjas Metsik - pikkade heledate juustega noor naine kevadsuviselt rohelist värvi kleidiga. Tema käte kohal hõljub sõnajalaõis, mis legendikohaselt annab oma leidjale kõik maailma õnne ja rikkused. 
Soovisin ühendada erinevaid kohalikke legende ja müüte, mis minu jaoks sümboliseerivad eestlast, kellel on tugev side loodusega ja püüd hoida elus illusiooni igavesest sõnajalaõie otsimisest, olgu selleks siis pidevad innovatiivsete lahenduste otsingud, püüdlused rohkem-integreeritud ühiskonna suunas, soov hoida rahu - kõik see, mille lõplik väärtus on märksa suurem kui ükskõik milline materiaalne rikkus.

Asukoht (kaart)

Vana-Kalamaja tn 16, Tallinn

Kalamaja

Kontakt

Informatsioon

Rohkem

Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Piirkonnad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida