VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 3..8
HOMME 2..7
ÜLEHOMME 1..5
 

Klarnetistid katusel. Eesti Sinfonietta solistid ja Duo Gurfinkel

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Ajakava

07.12.2019 16:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

hortus@concert.ee

+372 644 0719

Informatsioon

Rohkem

Klarnetistid katusel. Eesti Sinfonietta solistid ja Duo Gurfinkel

"Klarnetistid katusel" – Duo Gurfinkel ja Eesti Sinfonietta Solistid „Klarnetistid katusel” on parafraas ühele tuntuimale Broadway muusikalile - Jerry Bocki „Viiuldaja katusel” / „Fiddler on the Roof”.7. detsembril Väravatornis toimuval kontserdil kõlab üle vanalinna katuste Israelist pärit kaksikvendadest klarnetivirtuooside, Alexander ja Daniel Gurfinkeli imeline musitseerimine. Nende soolokarjäär algas juba 12-aastaselt, mil nad mängisid Zubin Mehta kutsel Iisraeli Filharmoonikute ees. Erakordse muusikalise andega kaksikvennad on tõstnud klarneti sooloinstrumendina uuele tasemele. Pea terve nende repertuaar on, arvestades koosluse ainulaadsust, duole seatud, nii ei kuule neid teoseid sellisena kellegi teise esituses.
Väravatorni kontserdil soleerivad lisaks klarnetiduole ka Johannes Põlda viiulil, Jarkko Ensio Launonen tšellol, Karl Johann Lattikas vibrafonil ning kontserdi viimases loos, milleks on Heinrich Wilhelm Ernsti "Veneetsia karneval", saavad solistidena "sõna" kõik laval olevad mängijad, mis on suure tõenäosusega esmakordne sündmus eesti muusikaajaloos.
Kavas on lisaks Bocki ja Ernsti populaarsele muusikale veel Paganini, Mendelssohni, Massenet’, Debussy, Giampieri ja Piazzolla tähtteosed.www.eestisinfonietta.ee

Ajakava

07.12.2019 16:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

hortus@concert.ee

+372 644 0719

Informatsioon

Rohkem

Osta pilet Piletilevi.ee-st Osta pilet
Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida