Hea külastaja!

Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *

Ei soovita Kindlasti soovitan


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 8..12
HOMME 8..12
ÜLEHOMME 6..11
 

Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US)

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Ajakava

03.10.2019 19:00 - 21:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

kumu@ekm.ee

+372 602 6001

Informatsioon

Rohkem

Jarek Kasar (EST) ja Daniel Knox (US)

Üks õhtu. Kaks meest. Kaks kontserti. Üks tuntud eestlane ja eesti keeles, teine kuulus ameeriklane ja inglise keeles, üksteisega h2mmastavalt sarnased. Ilus ja kole, lõbus ja kurb - haruldane kohtumine. Daniel Knox (Chicago, USA)Arvukatest Daniel Knoxi puudutavatest faktidest – ja neid jagub, sest mida enam uurida, seda veidramaid ja imelisemaid detaile võib leida – on üheks tähelepanuväärsemaks see, et alustuseks haarab ta muusika kuulaja üleni endasse ja tulemuseks leiab kuulaja end ühtäkki üleni armununa. Asjaolu, mis on toonud muusikule kaasa märkimisväärset kasu.
Näiteks 2007. aastal oma filmiga „Siseimpeerium“ Ühendriikides ringreisil olnud David Lynch palus igas peatuspaigas kohalikel muusikutel mõni teos esitada. Knox komponeeris ühe sumiseva instrumentaalpala ja kandis selle oma iidoli ees ette, Lynch samal ajal laval tema kohal kõrgumas. Seda nägi pealt Briti muusik ja kunstiline juht David Coulter (Tom Waits, Damon Albarn, Yoko Ono), kes lennutas Knoxi peaaegu kohe Londonisse esinema Barbicani keskuses asetleidnud „Plague Songs“ kontserdil. Seal olid publiku hulgas Rufus Wainwright ja The Handsome Family ning tulemuseks koostöö mõlemaga. Lisandus ka edasine ühistegevus Andrew Birdi, Thor Harrise (Swans, Bill Callahan) ja Richard Buckneriga.
Aasta pärast kutsus Coulter Knoxi Barbicani tagasi ja seekord oli publiku seas Jarvis Cocker (Pulp). Paar nädalat hiljem leidis Knox end Jarvisega stuudiost, salvestamas taustvokaale tema sooloalbumile „Further Complications“. Daniel Knoxi albumil „Chasescene“ (2015) laenab juba Jarvis Cocker oma iseloomuliku vokaali laulule „Capitol“.
Mainimata ei saa jätta ka muusikuid, kelle hulgas on meie seast lahkunud Ralph Carney (Tom Waits), aga ka Nina Nastasia, David Coulter ja Jason Toth (The Handsome Family). Jarek Kasar: FacebookDaniel Knoxdanielknox.com

Ajakava

03.10.2019 19:00 - 21:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

kumu@ekm.ee

+372 602 6001

Informatsioon

Rohkem

Osta pilet Piletilevi.ee-st Osta pilet
Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida