VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 2..6
HOMME 1..6
ÜLEHOMME 2..6
 

Fotograaf: TCTO&CB

Tallinn Cardi uued pakkumised 2019

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  27.06.2019

Tallinn Cardil on hea meel tõdeda, et Tallinna muuseumide ja atraktsioonide maastik on pidevas arengus ning 2019. aastal on ka Tallinn Cardi paketis mitmeid uusi ja põnevaid pakkumisi.

Tallinna muuseumid toovad külastajateni üha uusi ja põnevaid näituseid ning pakuvad elamusi nii lastele kui täiskasvanutele. 
Ühe suurima muutuse on läbi teinud uue nimega Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, kus leiate eest teekonna okupatsioonidest vabaduseni. Näitusega „Vabadusel ei ole piire“ viiakse külastaja mitmetahulisele mõtterännakule vabaduse olulisuse ja hapruse üle. Kogemuslikku teekonda juhib e-giid, mis kõneleb eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania ja prantsuse keeles. Tallinn Cardiga on muuseumi külastamine tasuta.


Ajarännakule veelgi kaugemasse minevikku viib ainulaadne Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, mis ühendab endas maa-alused kaitsekäigud, kaitsetornid ja linnamüüri. Täpsemalt on uueks elamuslikku külastuskogemust pakkuvaks muuseumikompleksiks ühendatud Kiek in de Köki suurtükitorn, maa-alused bastionikäigud koos Raidkivimuuseumiga ning Neitsitorni muuseum-kohvik koos linnamüüri ja Talli- ning Väravatorniga. Kompleksis saab tutvuda Tallinna linna kujunemislooga läbi mitmete sajandite. Iga hoone ja rajatis räägib oma lugu ja avab Tallinna ajalugu oma vaatevinklist. Loomulikult on Tallinn Cardiga kogu muuseumikompleski külastus tasuta. 

Keskaegsetest tornidest ja vaadetest muinasjutulisele vanalinnale ei saa kunagi küllalt. Külastajate suureks rõõmuks on taas avatud Hellemanni torn ja linnamüür. 14. sajandist pärinev kaitsetorn on hiljem olnud kasutusel nii vangla kui laskemoonalaona, aga ka kohvikuna. Praegu on Müürivahe tänava lõpus asuvas Hellemanni tornis külastajale avatud ligi 200-meetrine kaitsekäik, mis ühendab Hellemanni torni Munkade taguse torniga. Tallinn Cardiga on torni ja linnamüüri külastus täiesti tasuta.

Lisaks ajaloole ja vanalinnale tahaks ka meelelahutust?

Tallinn Card on tänavu saanud täiendust mitmete eriilmeliste meelelahutuskohtade näol. Lisandunud on pakkumisi nii perega külastajatele kui ka adrenaliini- ja põnevuseotsijatele.

Kui oled Tallinnas lastega, siis värskelt avatud Super Skypark on just sobiv paik, kuhu minna! T1 Mall of Tallinnas asuv Super Skypark ühendab endas  batuudi- ja mängukeskuse ning teaduskeskuse. Super Skypark batuudi- ja mängukeskus on Euroopa suurim batuudiala, mis pakub aktiivset meelelahutust ja mängurõõmu nii täiskasvanule kui pere kõige väiksematele. Lisaks batuutidele on siin 10 meetri kõrgune ronimislinnak, kus ennastunustavalt turnida ja liugu lasta. Super Skypark käed-külge teaduskeskuses SkyLab leidub põnevat tegevust igas vanuses avastajatele, uurijatele, nokitsejatele, skeptikutele, nuputajatele ja muidu uudishimulikele. Kui sul on raskusi muuseumis, sest tahaks eksponaate katsuda, aga ei või, siis SkyLab on just sulle – siin lausa pead eksponaatidele käed külge panema! 


Kevadel jõudis Tallinnasse Euroopas ainulaadne, hoone katusele rajatud vaateratas. SkyWheel of Tallinn, püstitatuna T1 Mall of Tallinn katusele, pakub 120 meetri kõrguselt vaadet Tallinna linnale täiesti uuest vaatenurgast. Vaateratta gondlid on ilmastikukindlad ning ligipääsetavad nii ratastooli kui lapsekäruga. Tallinn Cardiga on  esmaspäevast reedeni kella 10st 16ni sissepääs Super Skyparki ja vaaterattale lausa 50% soodsam, õhtusel ajal ning nädalavahetuseti saab soodustust 10%. 


Adrenaliinihuvilistele ja kindla käe ning terava silmaga inimestele on Tallinn Cardil suurepärane pakkumine TopGun lasketiirus. Siinses arsenalis on erinevad relvad, alates 22LR kaliibrist kuni 50 AE-ni ning esindatud on paljud tuntud relvatootjad nagu Smith&Wesson, Ruger, Heckler&Koch, Glock, Desert Eagle ja mitmed teised. Valiku lihtsustamiseks on koostatud mitmekülgsed ja temaatilised paketid. Tallinn Cardiga on TopGun lasketiirus 30% soodustust pakketidelt 6GUN, 8GUN ja 10GUN.


Põnevuseotsijatele on Tallinn Cardil pakkuda ka palju populaarsust kogunud põgenemistuba Affect Laboratories. Külastajate nutikus, koostöö ja pingetaluvus pannakse siin proovile läbi mitmete ruumide ja korruste kulgevate eksperimentide. Affect Laboratories põgenemistuba saab külastada 3-5-liikmelise seltskonnaga ning Tallinn Cardiga on külastus 20% soodsam.


Nagu näha pakub Tallinn palju elamusi ning ei maksa ära unustada, et lisaks nendele uutele pakkumistele on Tallinn Cardil veel ligi 80 toredat pakkumist.
 
Elamuste rohke päeva lõpetuseks on kindlasti kõht tühi ja tekib küsimus kuhu minna sööma. Tallinnas on palju kõrgelt hinnatud restorane, mis pakuvad imelisi maitseelamusi, seejuures rahakotti liigselt koormamata. Uued restoranid Tallinn Cardi paketis on Ribe ja Platz, mis lisaks hõrgutavatele roogadele pakuvad Tallinn Cardiga 10% soodustust.  

Soovite Tallinnast midagi mälestuseks kaasa osta? Muulin kingipood on just sobiv koht, kuhu oma sammud seada. Siit leiate valiku orgaanilisest linasest Eesti käsitöötooteid koju, spetsiaalse lasterõivaste sarja ning lisaks valiku mitmesuguseid Eesti suveniirtooteid. Tallinn Cardiga saate ostudelt 10% soodustust.

Linn täis uusi kogemusi ootab ning Tallinn Card on võti, mis avab linna muuseumid, vaatamisväärsused ja atraktsioonid, tehes Tallinna külastuse mugavaks, elamuslikuks ning soodsaks.

Oma järgmiseks külastuseks osta mobiilne Tallinn Card meie veebipoest!

Elamusterohket aastat!
Tallinn Card

Teile võiks veel meeldida