VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 4..8
HOMME 4..8
ÜLEHOMME 2..7
 

Fotograaf: Simon Snopek

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Cardi uued pakkumised 2020

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: Tallinn Card  •  24.03.2020

Kas teadsid, et kokku sisaldab Tallinn Card rohkem kui 80 erinevat soodustust ja tasuta sissepääsu, sealhulgas piletid linna parimatesse muuseumidesse, vaatamisväärsustesse ja ühistransporti? Meie pakkumiste nimekiri täieneb pidevalt põnevate atraktsioonide ja meelelahutuskohtadega. Loe, mida uut ja huvitavat pakub Tallinn Card 2020. aastal! 

Alates 1. jaanuarist saad elektroonilise Tallinn Cardi osta meie e-poest 1 euro võrra soodsamalt: säästad loodust, säästad raha. 

Tallinn Cardi uued soodustused

Paksu Margareeta muuseum-külastuskeskus - Tallinna ligipääsetavaim linnamüüritorn 

Eesti Meremuuseumi uus püsinäitus Paksus Margareetas viib külastajad avastusretkele merekaubanduse ja reisilaevanduse põnevasse maailma. Sind ootab ees üks regiooni vanimaid ja paremini säilinud laevavrakke, mitmed mereteemalised eksponaadid ning interaktiivsed lahendused. Igal korrusel leidub huvitavat avastamist ja tegutsemist ka lastele.  

Palju tähelepanu on pööratud erivajadustega külastajate näitusekogemusele: lisaks kombatavatele laevamudelitele, kuuldeaparaadiga ühenduvale helivõimendusele ja muudele erilahendustele, on tegu ainsa keskaegse linnamüüritorniga, milles on lift – Paksu Margareeta katuselt avaneb muide suurepärane vaade vanalinnale ja sadamale.  

Tavapilet 10 eurot, lapsepilet 5 eurot / Tallinn Cardiga tasuta

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

Kai kunstikeskus - moodne kunst, merevaade ja head restoranid 

Kai kunstikeskus asub Noblessneri sadamalinnakus, mere ääres. Endise allveelaevatehase kompleksi kuulunud keskuse teisel korrusel paiknevad näituseruumid, tänavatasandilt leiab aga mitu omanäolist söögi- ja joogikohta. Lisaks toimuvad keskuses regulaarselt kinoseansid (vaata täpsemalt Kai kodulehelt). 

Näitused vahetuvad mitu korda aastas: 26. jaanuarist kuni 26. aprillini vallutab keskuse Anne Katrine Senstadi monumentaalne valgusinstallatsioon „Radikaalne valgus,“ mis on loodud justnimelt Kai ruumide jaoks. Rahvusvaheliselt tunnustatud norra kunstnik kutsub kogema, kuidas heli ja valguse mõjutavad ruumitaju ning aistinguid.   

Tavapilet 8 eurot, lapsepilet 5 eurot / Tallinn Cardiga tasuta (soodustus laieneb ainult näitusepiletitele)

Fotograaf: Kai Art Center / Aron Urb

Proto avastustehas - Euroopa ainulaadseim virtuaalreaalsuse kogemus 

Proto ühendab endas virtuaalreaalsuse, teaduse- ja fantaasiamaailma. Noblessneri valukoja tehaseinterjööris saad korraga kogeda nii minevikku kui tulevikku: tänu kõrgtehnoloogilistele VR-võluprillidele ärkavad ellu sajanditevanused teadussaavutused ning nende taga peituvad füüsikalised nähtused. Iga muuseumikülastus algab soovi korral väikese juhendamisega: avastustehase seiklused on jõukohased igaühele. 

Protos on mõeldud ka neile, kes virtuaalseid kogemusi ei soovi või veel hinnata ei oska: pisemaid ootab ees lõbus mängunurk ning suuremad saavad proovida erinevaid käed-külge lahendusi ja jälgida teiste mängu atraktsioonide kõrval olevatelt ekraanidelt. 

Tavapilet 14 eurot, perepilet 32 eurot / Tallinn Cardiga -50%.

Fotograaf: Martin Dremljuga / PROTO Invention Factory

Elamus Spa ja Spa 21+ – Eesti suurim saunakeskus

Mustamäel paiknevas spaa-oaasis ootavad Sind ees kokku 20 erilahendusega sauna, ujula, lasteala ja baarid. Lisaks saad soovi korral tellida hoolitsusi või võtta lisatasuta osa saunarituaalidest, -joogast ja vesiaeroobikast.  
 
Spa 21+ on suunatud täisealistele – siin saad aja maha võtta ning nautida vaikust. 

Täispilet 12-39 eurot, lapsepilet 8-16 eurot / Tallinn Cardiga -20%

Fotograaf: Elamus Spa

Kellerteater - Eesti esimene põnevusteater

Kellerteatri kirg on põnevikud, müsteeriumid ja krimilood – kõik, mis paneb südame kiiremini tuksuma ning teravdab aistinguid. Teatriruumid asuvad vanalinna serval, salapärases püssirohuaidas. 

Repertuaarist leiab nii eestikeelseid teatritükke kui ka sõnadeta lavastusi, mis on arusaadavad kõigile. Lisaks toimuvad tihti ka kohtumised kirjanikega, filmiõhtud ja palju muud – täpsemat programmi vaata Kellerteatri kodulehelt

Tavapilet 19-25 eurot / Tallinn Cardiga -10% 

Fotograaf: Kellerteater

Ristorante Flavore - ehedad Itaalia maitsed 

Tallinna Sadama läheduses, vanalinna külje all asuv Flavore viib Sind rännakule läbi erinevate Itaalia piirkondade. Peakokk Stefano Cozzetto juhtimisel leiab menüüst Vahemere-äärse toidukultuuri parimad palad moodsas kulinaarses võtmes. 

Tallinn Cardiga -10%. 

Fotograaf: Ristorante Flavore

Lisainformatsioon

Kõiki Tallinn Cardi pakkumisi näeb meie veebilehelt - proovi kindlasti ka paremas servas asuvat kalkulaatorit, et näha, palju kaardiga reaalselt säästad. 

Tallinn Cardi saab osta nii erinevatest müügipunktidest kui ka meie veebipoest. Vali endale sobivaim variant ja võta Tallinna külastusest maksimum.

Näe rohkem, maksa vähem! 

Teile võiks veel meeldida