Hea külastaja!

Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *

Ei soovita Kindlasti soovitan


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 18..24
HOMME 18..24
ÜLEHOMME 18..23
TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!
Liitumisega kinnitad nõusoleku andmete töötlemiseks.

Olete registreerunud uudiskirja lugejaks
 

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

Fotograaf: Paul Kuimet

Fotograaf: Paul Kuimet

Fotograaf: Guided Tallinn Official Sightseeing Tour

Fotograaf: The Russian Theatre of Estonia

Fotograaf: Pirita SPA Hotel

Fotograaf: Aqua Spa

Fotograaf: Scheeli Restoran

Tallinn Card soovitab septembris

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  21.08.2018

Septembris külasta erinevaid muuseume ning tutvu sügisese ja värvikireva Tallinnaga jalgsi- ja bussiekskursioonil. Õhtud saab veeta kultuurselt teatris, lõõgastuda spaades ja einestada elavmuusika saatel.

Tallinn Cardiga tasuta:

Tallinna Linnamuuseum

Vanalinnas asuv Tallinna Linnamuuseum tutvustab Tallinna ajalugu muinasaja lõpust kuni Eesti taasiseseisvumiseni. Näitusel saab uurida ka 1825. aasta jooniste põhjal valminud vanalinna maketti ja Tallinna linnavaadete kogu.
Linnamuuseumi hoone ajalugu ulatub 14. sajandisse. Maja kuulus sajandeid linna nimekaile kodanikele - kaupmeestele ja raehärradele.

Fotograaf: Paul Kuimet

Püha Vaimu kirik

14. sajandil ehitatud Püha Vaimu kirik on üks vanimaid ning uhkemaid sakraalehitisi Tallinnas. Kirik on silmapaistev nii seest kui väljast - kiriku fassaadil mõõdab aega 334 aastat vana kell ning kiriku sisustuse aarete sekka kuuluvad Berndt Notke ainulaadne 15. sajandist pärit kappaltar ja 16. sajandil ehitatud kantsel.

Fotograaf: Paul Kuimet

Soodsalt Tallinn Cardiga:

Tallinna Ametlik Linnaekskursioon - bussi-ja jalgsiekskursioon giidiga

2,5-tunnine inglisekeelne bussi- ja jalgsiekskursioon on suurepärane võimalus Tallinnaga tutvumiseks. Giidiga tuur ühendab endas kõndimise läbi vanalinna ja bussituuri. Jalutuskäigul vanalinnas tutvustatakse nii Toompead kui ka all-linna ning bussisõidul saavad nähtud kõik tähtsamad punktid – parlament, Kadrioru loss, lauluväljak ja Pirita sadam. Tallinn Cardiga 20% soodustust!

Fotograaf: Guided Tallinn Official Sightseeing Tour

Vene Teater

Õhtuid saab rikastada südalinnas asuvas legendaarses Vene Teatris, kus esitatakse kaasaegsete vene ja lääne dramaturgide lavastusi, vene klassikat, eesti näidendeid, maailma-dramaturgia šedöövreid ja laste muinasjutte. Tallinn Cardiga pilet 20% soodsamalt!

Fotograaf: The Russian Theatre of Estonia

Pirita SPA Hotel

Peale tegusat päeva kulub ära üks mõnus lõõgastav õhtu. Mere kaldal asuv 80ndate aastate unikaalse arhitektuuriga Pirita SPA Hotel on hea paik lõõgastumiseks ning stressi maandamiseks. Hotell pakub laias valikus ilu- ja terviseteenuseid ning pakette. Tallinn Cardiga 2 tundi ujula ning sauna kasutamist 50% soodustusega!

Fotograaf: Pirita SPA Hotel

Aqua SPA 

Toredalt aega veeta ja lõõgastuda saab Aqua Spas, kus ootavad erinevad aurusaunad, Soome saun ja hamam, mitmed basseinid ning mullivann. Lisaks pakub iluteenuseid Hera salong ning einestada saab restoranis Nero. Tallinn Cardiga 2 tundi basseinide ja saunade kasutust 34% soodustusega!

Fotograaf: Aqua Spa

Scheeli Restoran

Romantilise juugend-atmosfääriga Scheeli Restoran on tõeline 20-ndate aastate pärl Tallinna vanalinnas. Restoranis toimuvad igal nädalal ka elava muusikaga salongiõhtud, pakkudes külastajale terviklikku elamust. Tallinn Cardiga 10% soodustust!

Fotograaf: Scheeli Restoran

Teile võiks veel meeldida