VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 1..5
HOMME 1..5
ÜLEHOMME 3..6
 

Fotograaf: Kaupo Kalda

Fotograaf: Tõnu Tunnel, TAB

Fotograaf: Kaupo Kalda

Fotograaf: PÖFF

Tallinna suursündmused

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  17.01.2020

Mis toimub Tallinnas? - Meie tippsündmuste nimekirjast leiad valiku mitmeid erinevaid festivale, näitusi, spordiüritusi ja palju muud põnevat. Tule võta osa pealinna aasta suursündmustest!                                  

Vaata lisaks ka Tallinna kultuurikalendrisse, kust leiab aastaringselt värvikirevaid üritusi. 

Tallinna tippsündmused 2020

Tallinna tippsündmused 2021

Kultuurikalender

Nagu tavaks saanud, algab uus aasta Bachi muusikaga. Kevad aga saabub Tallinnasse mitmete muusikafestivalide saatel, nagu näiteks Tallinn Music Week, Eesti muusika päevad ja Jazzkaar. Suvi on aga pigem teemafestivalide päralt, kui külastajaid ootavad nii Tallinna vanalinna päevad, Tallinna keskaja päevad ja Tallinna merepäevad. 

Toimub ka mitmeid rahvusvaheliselt tuntud spordiüritusi, kus igaüks saab end proovile panna ja teiste osalejatega mõõtu võtta. Sügisel saab oma vastupidavuse piire katsetada maratonil ja mitmesugustel jooksuüritustel, mis ühtlasi pakuvad võimalust nautida Tallinna vaatamisväärsusi. Talvehooajal on aga tähelepanu keskmes ekstreemsport ja Simple Session.

Sügis on viljakoristusaeg ning siis korraldatakse üle linna mitmesuguseid sügislaatu ja kogukonnaüritusi, näiteks toimub Eesti vabaõhumuuseumis Eesti leiva päev ja Uues Maailmas tänavafestival. Pisut enne aasta lõppu kuulutatakse välja parimad restoranid ja Tallinna restoranide nädal pakub võimalust nautida hooajalisi maitseid. Sügisperioodi oodatuimad kultuuriüritused on kindlasti Eesti suurim käsitöölaat - Mardilaat ning Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF).

Rahvusooperis Estonia etendub igal aastal keskmiselt kümme uut lavastust. Ooperimaja kõrval asub Estonia kontserdisaal, kohaliku muusikaelu üks armastatumaid paiku, kus toimuvad kontserdid peaaegu igal õhtul.

Kõige oodatum üritus on aga kahtlemata Tallinna imeline jõuluturg, mis võtab koha sisse munakividega palistatud Raekoja platsil.

Heida pilk Tallinna sündmuste kalendrisse – kindlasti leiad enda jaoks midagi põnevat!

Teile võiks veel meeldida