VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 4..12
HOMME 0..3
ÜLEHOMME 0..3
 

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

Koroonaviirus (COVID-19): hea teada Tallinnas

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  16.03.2020

Eesti on koroonaviiruse (COVID-19) tõkestamiseks välja kuulutanud eriolukorra, mis kehtib kuni 1. maini 2020, kui just valitsus ei otsusta teisiti. 

Alates 17. märtsist 2020 taastab Eesti ajutiselt piirikontrolli: riiki pääsevad vaid Eesti kodanikud ja Eesti elamisluba või elamisõigust omavad Eesti elanikud. Samuti võivad riiki siseneda need välisriigi kodanikud ning need välismaalased, kelle pereliige elab Eestis. Transiitkoridorina tohivad Eestit oma kodumaale jõudmiseks kasutada need, kellel ei esine COVID-19 haigusnähte. Riigist väljumine keelatud ei ole. Palun loe täpsete tingimuste ja kõigi erandite kohta Vabariigi Valitsuse koduhelehelt

Eriolukorras käitumisjuhiste saamiseks on avatud ka tasuta infotelefon 1247.

Infot koroonaviiruse leviku kohta Eestis leiad Terviseameti kodulehelt (eestivene ja inglise keeles). 

Ingliskeelse info reisijatele oleme koondanud ka artiklisse Coronavirus (COVID-19): travel advice for Tallinn, Estonia

Reisimist puudutava info, riskipiirkondade loetelu ja vastused mitmetele korduma kippuvatele küsimustele leiate Eesti Välisministeeriumi lehelt (eestiinglise ja vene keeles). Turismisektori jaoks olulist teavet koondavad ka Puhka Eestis (eesti keeles) ja Visit Estonia (inglise keeles). Konkreetsete lennu-, laeva-, bussi- ja rongiühenduste osas võtke palun ühendust oma vedaja või reisifirmaga.  

Tallinna turismiinfo

Tallinna Turismiinfokeskuse teenindussaal on alates 13.03.2020 suletud. Vastame meeleldi teie küsimustele telefonis ja veebis. Võta meiega ühendust iga päev 9:00-18:00: 


Turismiinfokeskuses pole ilmnenud ühtegi COVID-19 haigusjuhtu. Proovime teha endast oleneva, et ennetada ja tõkestada haiguse levikut.

Tallinn Card

Kuna kõik muuseumid on suletud, oleme erandolukorras peatanud Tallinn Cardi müügi 1. maini 2020 või kuni viiruseohu taandumiseni. Juhul kui olete antud perioodiks juba pileti soetanud, palun pöörduge tallinncard@tallinnlv.ee. Täname mõistva suhtumise eest!

Arstiabi Tallinnas 

Kui tunned end halvasti, helista nõu saamiseks oma perearstile või perearsti infoliinile 1220 (välismaalt helistades +372 634 6630). Nõuandeliin töötab eesti ja vene keeles 24h/7, inglise keeles iga päev 15:00-17:00. Vajadusel suunatakse kõne edasi hädanubrile 112. 

Informaterjal: Terviseamet

Olge terved! 

Teile võiks veel meeldida