Sport ja seiklus

  Niitvälja Golf

  Niitväljal asub Eesti ja kogu Baltikumi esimene täismõõtmeline golfiväljak. Golfi saab mängida 18-rajalisel park-väljakul ja 5-rajalisel pay-and-play väljakul. Harjutusväljakute koosseisu kuuluvad 30-kohaline range, 3 putting green`i, 2 chipping green`i ja 2 piching green`i kogupindalaga 5600 m². Niitväljal saab korraldada kutsetega või lahtiseid võistlusi ning läbi viia kliendiüritusi nii firma tutvustamiseks kui ka golfi tutvustamiseks. Klubihoones on restoran, riietusruumid ning saunad naistele ja meestele, PRO-shop ja golfitarvete laenutus. Kogenud golfiõpetaja juhendamisel on võimalik osaleda green card`i kursustel. Golfihooaeg kestab aprillist oktoobrini.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 10 hinnangul

  • Good food at restaurant, nice golf course, great staff

   tripadvisor rating 4 of 5
   mai 19, 2019 Autor: Kristen K

   We liked the staff, the golfcourse itself was fine, the food are restaurant was good and there were some parking places free when we went. Special parking for Subaru drivers.

  • Niitvälja has a new loyalty-program

   tripadvisor rating 3 of 5
   mai 1, 2017 Autor: PiaDia

   Niitvälja Golf cource gets better every year. The fairways were in a good condition early May and the greens also. Niitvälja cource is interesting and difficult but not too much! The cource is oldest... Vaata veel

  • Good golf.

   tripadvisor rating 4 of 5
   september 16, 2015 Autor: speedy1313

   Very nice club. Visitors are welcome. Good cours. Nice service with a good clubhouse. A little to full on weekend. Can only recommend this golf club Enjoy our game.