Ostlemine

  Balti Jaama Turg

  Uuenenud turukompleks on Eesti kaasaegseim ning koondab ühe katuse alla äärmiselt laia kaubavaliku alustades lasteriietest ja lõpetades tänavatoiduga. Sinna vahele jääb ka supermarket, spordiklubi, juuksur, värske puu-ja juurvili, kõige suurem liha- ja kalavalik Eestis ning palju erinevaid kohvikuid. 

  Uus turg on suuresti kogukonnakeskus, kus kohalik saab teha oma igapäevased sisseostud, aga ligitõmbava atmosfääriga, huvitava antiigisektsiooni ning pruulikojaga on kindlasti avastamistväärt paik ka turistile.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 271 hinnangul

  • Amazing diversity

   tripadvisor rating 5 of 5
   märts 8, 2020 Autor: mattontwowheels

   This is an eclectic mix of street food, market stalls and a supermarket along with antiques and vintage clothing. I could spend hours here.

  • A real experience

   tripadvisor rating 5 of 5
   märts 1, 2020 Autor: Monckeynuts

   Just a few minutes walk from L'Ermitage hotel, just a minute or so behind the Train station. A mass of market stalls and shops selling anything and everything. Sweet shops, craft stores, a huge Flea... Vaata veel

  • Track down this Market!

   tripadvisor rating 5 of 5
   veebruar 13, 2020 Autor: J44pie

   Really recommend the Balti Jaam Market with a modern design. The variety of little booths and occasional food trucks provide a breakfast or lunch opportunity for everyone! Lovely selection of... Vaata veel