Muuseumid ja vaatamisväärsused

  Tallinna Loomaaed

  Tallinna Loomaaed asub looduslikult kaunis ja liigirikkas Veskimetsa parkmetsas. See on Põhjamaade põnevaima kollektsiooniga loomaaed!

  Esindatud on Aafrika hiiglased – elevandid ja ninasarvikud –, majesteetlikud kiskjad, mänguhimulised ahvilised ning paljud muud eksootilised ning ohustatud liigid, lisaks muljetavaldav jääkarumaailm ja laste loomaaed. Siin on maailma parim kaljukitsede ja mägilammaste väljapanek, märkimisväärne hulk kotkaid ja raisakotkaid ning arvestatav valik kaku- ja kureliike.

  Tallinna Loomaaias elab üle 8000 isendi ligi 400 liigist või alamliigist Austraaliast Alaskani. 

  Tallinna Loomaaed asub vaid 15 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast. Loomaaeda pääseb kahest väravast: lääneväravast (Ehitajate tee 150) ja põhjaväravast (Paldiski mnt 145).

  Eelkooliealistele lastele sissepääs koos pileti ostnud täiskasvanuga tasuta. 

  Tallinna Loomaaed on avatud iga päev, v.a. siseekspositsioonid, mis on esmaspäeviti suletud.

  Loomaaias võib viibida kuni kaks tundi pärast kassade sulgemist.

  Tallinn Cardiga tasuta.
  Jaga

  TripAdvisori® hinnangud ja arvustused

  TripAdvisor logo tripadvisor rating 4.0 of 5

  põhineb 557 hinnangul

  • Family time

   tripadvisor rating 5 of 5
   juuli 5, 2021 Autor: Peinman

   Had a nice time. We paid for a small trolley 5 eur because our 3-y old could get tired and it was good for our bags. I enjoyed that there were toilets at good distances!! I myself am last months... Vaata veel

  • Good

   tripadvisor rating 4 of 5
   august 23, 2020 Autor: Liga_Kirsone

   We have been to many zoo, this was more wild, lot of tall grass, not very clean windows, but animals was nice and also there was cafe with good prices and tasty food.

  • Prepare to walk a lot

   tripadvisor rating 3 of 5
   august 11, 2020 Autor: CarolineS1603

   The grounds are very nice and there's a lot of walking if you intend to see everything. Guidance around the park could be better and even outside - we had a hard time finding the place. Animals have... Vaata veel