Külasta
Vaade Tallinna vanalinnale
Lapsed suvel Tallinnas, Patkuli vaateplatvormil
Jõuluturg Raekoja platsil, Tallinna vanalinnas
Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska muuseum Tallinnas
Vaade Tallinna vanalinnale
Lapsed suvel Tallinnas, Patkuli vaateplatvormil
Jõuluturg Raekoja platsil, Tallinna vanalinnas
Telliskivi Loomelinnak ja Fotografiska muuseum Tallinnas
Kadrioru lossiaed Tallinnas

  Mida Tallinnas vaadata ja teha?

  Tallinn ilma vanalinnata poleks Tallinn

  Vanalinn, mis meile on sama iseenesest mõistetav nagu sõõm värsket õhku, kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse kui erakordselt väärtuslik, väga hästi säilinud Põhja-Euroopa keskaegne vanalinn. Tee kiirustamata jalutuskäik vanalinnas ja sa hakkad kuulma tema lugu. 

  Tallinna erinevad piirkonnad on linna rikkus

  Tallinna teevad põnevaks tema eripalgelised piirkonnad. Keskaegsele vanalinnale ei jää alla ei rohelusse uppuv barokne Kadriorg ega Tallinna mereline visiitkaart Pirita, ei tööstuspärandi vundamendile kerkinud Kalamaja koos Telliskivi Loomelinnaku ja Noblessneri sadamalinnakuga ega ka alles ärkav Kopli. 

  Vaimutoitu muuseumidest

  Tallinnas on üle 40 muuseumi, mis on kõik erilised, kas oma asukoha või põneva sisu poolest. Vanalinna tornid, müür ning keskaegsed hooned on juba iseenesest ajaloo elavad mälestusmärgid ja nendes avanevadki peamisest meie ajalugu kajastavad väljapanekud, Kadriorg on tuntud kunsti- ja kirjandusmuuseumide poolest, Kalamaja põnevatest tööstushoonetest on saanud linna uued, teadust ja merendust tutvustavad kogupere elamuskeskused. 

  Kehakinnitust restoranidest ja kohvikutest

  Tühja kõhtu pole Tallinnas vaja tunda, sest kohvikuid ja restorane on linnas igal sammul, pigem on raske õiget valikut teha. Kohvijoomiseks on vanalinn kindlasti parim koht, kuid õdusaid kohvikuid leidub igas Tallinna piirkonnas. Restoranimaailma viimaste trendidega on väga hästi kursis Telliskivi Loomelinnaku ja Noblessneri sadamalinnaku restod.

  Linnaloodust kohtab Tallinnas igal sammul 

  Tallinn on merelinn ja Tallinn on ka silmapaistvalt hea õhukvaliteediga linn, mille kopsudeks on arvukad pargid ja rohealad. Soojadel suvedel kutsuvad suvitajaid Tallinna supelrannad ja loodusrajad, talvel suusarajad ning talisupluse võimalused. 

  Avasta Tallinna

  Külasta

  Tallinna erinevad piirkonnad