Küpsised

24.04.2020
Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond („meie“) salvestab VisitTallinn.ee lehe sirvimisel teie seadmesse küpsiseid.
Meie küpsiste poliitika kirjeldab mis küpsised on, kuidas me neid kasutame, kuidas neid võivad kasutada kolmandad osapooled, kellega me koostööd teeme, ning kust leida lisainfot küpsiste kohta.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mille veebileht salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te lehte külastate. See võimaldab veebilehel jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks lemmikud, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui lehele tagasi tulete. 
Kuidas Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond kasutab küpsiseid?
VisitTallinn.ee lehte sirvides võime salvestada teie veebibrauserisse küpsiste faile. Kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel: teatud veebi funktsioonide tarbeks, veebistatistika kogumiseks, säilitamaks teie eelistusi ja Lemmikuid, veebi uuringute tegemiseks ja reklaamide kuvamiseks. Kasutame teenuse tarbeks püsivaid küpsiseid ning järgmiste funktsioonide jaoks: säilitamaks teie Lemmikuid, Tallinn Cardi ostukorvi, veebiuuringute ja kontrasti eelistusi.

Kolmandate osapoolte küpsised

Lisaks meie oma küpsistele, võime kasutada ka kolmandate osapoolte küpsiseid, et koguda veebistatistikat (nt Google Analytics), reklaamide kuvamiseks (Facebook Pixel) ning online-vestluse kasutamiseks (Tawk.io).

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikku brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui lehte külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.

Kust leida lisainfot küpsiste kohta?

Küpsiste kohta leiab lisainfot lehel The EU Internet Handbook: http://ec.europa.eu