VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 9..17
HOMME 9..14
ÜLEHOMME 11..14
 

Fotograaf: Mextonia

Asukoht (kaart)

Telliskivi tn 62, Tallinn

Kalamaja

Kontakt

Informatsioon

Rohkem

Mextonia on “Transgraffiti” seinamaalingute festival, mis toimus 14.-22. juunil 2017 Tallinnas. Festivalil osales 60 “Transgraffiti” kunstnikku Eestist, Mehhikost ja ülejäänud maailmast. Seinamaalinguid loodi enam kui 25 erinevas asukohas üle Tallinna ja need hõlmavad üle viie tuhande ruutmeetri seinapinda. Festivali raames loodi ka käesolev seinamaaling.

„Merikotkas“
„Minu teos räägib looduskaitse all olevast Eesti merikotkast - majesteetlikust linnust, kes on täna, inimtegevuse tagajärjel, ohus.
Läbi ajaloo on kotkad olnud suure jõu, juhtimise ja visiooni sümboliks. Kotkast tajutakse sageli, kui kõigi lindude kõrgeimat vormi, taeva valitsejat, lindu, kes on võimeline lendama kõigist teistest kõrgemal. Sellest tulenevalt, usuvad põlised kultuurid, et kotkad kannavad maalt taevasse edasi sõnumit, ühendavad maise ebamaisega. Sõnumit uuenenud elust, elastsusest ja vastupidavusest, et minna läbi raskustest ning jagada vabadust, julgust vaadata enda ette ja saavutada seda, mis tundub saavutamatu.
Ma loodan, et see maaling annab julgust ning jõudu inspireerida selle vaatajaid mõtlemaks meie suhtele loodusega, kuidas meie enda tegevus mõjutab keskkonda. Inspireerida ühenduse taasloomist põlise maalilmavaatega, kus inimesed ja loodus on üks.
Eesti merikotkas sümboliseerib ühtlasi Eesti põliskultuuri, mis on täna sarnases olukorras.“

Asukoht (kaart)

Telliskivi tn 62, Tallinn

Kalamaja

Kontakt

Informatsioon

Rohkem

Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Piirkonnad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida