VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 0..5
HOMME 3..6
ÜLEHOMME 2..5
 

STEEL PANTHER - Heavy Metal Rules Tour

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Ajakava

18.01.2020 20:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

info@kultuurikatel.ee

+372 5620 1115

Informatsioon

Rohkem

STEEL PANTHER - Heavy Metal Rules Tour

18. jaanuaril esineb Tallinna Kultuurikatlas ansambel STEEL PANTHER. Kontsert leiab aset bändi uue turnee “Heavy Metal Rules Tour” raames. Erikülalisena astub üles Wayward Sons (UK).

Samal ajal kui massiline poliitkorrektsus popkultuuri lämmatab ning sellest viimase piisa lõbu välja pigistab, heiskavad neli meest julgelt oma lipu (ning võibolla ka midagi muud) ja seda kõike heavy metali nimel... Steel Panther - Michael Starr (vokaal), Satchel (kitarr), Lexxi Foxx (basskitarr) ja Stix Zadinia (trummid) - on alates sajandi alguses kokku tulemisest saadik lehvitanud nii seksi, uimastite kui metalmuusika lippu, et seda püha kolmainsust elus hoida. Selle missiooni täidavad nad aga täielikult oma viienda täispika stuudioalbumiga “Heavy Metal Rules” (2019). Soolod kriiskavad valjemini, vokaal tõuseb kõrgustesse, trummid löövad kõvemini ja bass kõlab võimsamalt kui kunagi varem. “Te kuulete midagi tuttavat, aga samas ka midagi täiesti uut,” ütleb bändi laulja Michael. “Oleme kasvanud nii muusikute kui inimestena. Aga põhiväärtused jäävad samaks: Heavy Metal rokib ja kuumad naised on lõbusad.”“Heavy Metal Rules” on perfektne fraas kirjeldamaks, kuidas me end tunneme,” selgitab trummar Stix. “See ei ole lihtsalt muusika, see on elustiil. Meil on olnud võimalus tekitada endale keskkond, kus kõik on lubatud ning igasugused piirid puuduvad. Meelega surume neid piire, sest meile meeldib seda teha. Ja tänapäeval on inimesed sellele avatud, sest kõik on liiga poliitiliselt korrektne. Arvan, et oleme ühiskonna jaoks kui viimane kindlus, kuhu inimesed saavad pöörduda, et oma sisemine friik välja lasta. Päris kindlasti oleme selle fucking planeedi kõige tõetruum ja ausam bänd.”Muusikute endi sõnul andis Steel Pantheri 2009. aastal ilmunud debüütalbum “Feel The Steel” rokile uue hingamise. Teisel kauamängival “Balls Out” (2011) lõid kaasa Nicklebacki ninamees Chad Kroeger, kitarrijumal Nuno Bettencourt ja tuntud koomik Dane Cook. Järgmine plaat “All You Can Eat” (2014) pälvis positiivse kajastuse heavy metal väljaandelt Kerrang! ja kiidusõnad bändide Slipknot ja Stone Sour eestvedaja Corey Taylori poolt, kes kirjeldas albumit kui “otsast lõpuni nii kuradi hea”. “Lower The Bar” (2017) kiidusõnad tulid ka muusikaväljaannetelt Metal Hammer ja Classic Rock, ning samal ajal ületas bändi loomingu voogedastusplatvormidel kuulamiste üldarv saja miljoni piiri.Tegutsemisaastate jooksul on Steel Panther raputanud lavasid mitmete tuntud artistide kõrval, alates Aerosmithist kuni Alter Bridge’i ja Stone Sour’ini ning hullutanud rahvamasse suurtel festivalidel ja lugematul hulgal kontsertidel. 2019. aastal ühendasid muusikud taas jõu pikaajalise koostööpartneri ja produtsendi Jay Rustoniga (Anthrax, Stone Sour), et panna bändi basskitarrist Lexx’i ema garaažis kokku uus plaat.

Steel Panther esineb uue albumi tuuriga Tallinna Kultuurikatlas laupäeval, 18. jaanuaril 2020. Omanäolisuse ja humoorikate laulusõnade poolest tuntud ansambel täidab ruumi lõbusa ülepakutud lavashowga, taaselustades sealjuures stereotüüpset “glam metal” elustiili. Erikülalisena astub sel õhtul üles Inglismaa rokkbänd Wayward Sons.

Ajakava

18.01.2020 20:00

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

info@kultuurikatel.ee

+372 5620 1115

Informatsioon

Rohkem

Osta pilet Piletilevi.ee-st Osta pilet
Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida