VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 7..16
HOMME 7..14
ÜLEHOMME 7..15
 

Fotograaf: Jazzkaar

Fotograaf: Jazzkaar

Ajakava

19.04.2019 - 28.04.2019

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

+372 666 0030

piletid@jazzkaar.ee

Informatsioon

Rohkem

Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Tallinna Rahvusvaheline Festival Jazzkaar tähistab kevadel 30. sünnipäeva ning täidab aprillis Eesti parima jazziga. 

Juubelifestival Jazzkaar toob esmakordselt Eestisse kaks väga erilist Ameerika jazzansamblit – kuulsa jazztrummari Mark Guiliana bändi Beat Music ning parima tenorsaksofonisti Joshua Redmani trio. 
 
Ameeriklane Mark Guiliana on maailma karismaatilisemaid ja hinnatumaid trummareid, kes tegi muuhulgas kaasa David Bowie viimasel albumil „Blackstar“, millega võideti neli Grammy auhinda. Kujutage ette arvutimängu süntesaatori veidi nurgelise soundiga trummibiite ning lisage sinna kogu jazztrumminduse voolavus ja erakordne tehniline võimekus, nii saategi kokku Mark Guiliana unikaalse rütmikeele. Jazzkaarel esinev Mark Guiliana’s Beat Music mängleb julgelt jõulise rütmika ja filmilike atmosfääridega, akustiliste ja elektrooniliste toonidega. Mark Guiliana’s Beat Music esineb juubelifestivalil värskete rütmidega nii klubimuusikafännidele kui ka jazzisõpradele Vabal Laval 26. aprillil.
 
Esimest korda jõuab Eestisse Ameerika tenorsaksofonist Joshua Redman, kelle ainulaadne saksofonitoon ja hämmastav virtuoossus koos isikupärase stiiliga on temast teinud juba legendi. Joshua Redman on võitnud arvukalt auhindu ning pälvinud mainekate jazziväljaannete nagu DownBeat, Jazz Times, The Village Voice ja Rolling Stone edetabelite esikohti. Teda on korduvalt nomineeritud Grammy auhinnale. Saksofoniäss Joshua Redmani trio, kus ta partneriteks on mainekad muusikud Reuben Rogers kontrabassil ning Gregory Hutchinson trummidel, esineb festivalil Jazzkaar Vabal Laval 25. aprillil.

Festivaliprogrammi kohta leiab lisainfot Jazzkaare kodulehel. 

Ajakava

19.04.2019 - 28.04.2019

Koduleht

Mine kodulehele

Kontakt

+372 666 0030

piletid@jazzkaar.ee

Informatsioon

Rohkem

Filtrid:
Mida teha
Söö ja joo
Planeeri
Tallinn Card
Konverentsikohad
Ligipääsetavus
Tühjenda valikud

Kaardi kasutamiseks vajuta sellele

Teile võiks veel meeldida