VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 4..8
HOMME 4..8
ÜLEHOMME 3..7
TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!
Liitumisega kinnitad nõusoleku andmete töötlemiseks.

Olete registreerunud uudiskirja lugejaks
 

Fotograaf: Krõõt Tarkmeel

Tallinn Card soovitab: kuhu minna ja mida teha Tallinnas

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  29.10.2018

Tallinn Card on kõik-ühes vaatamisväärsuste kaart, millega saab tasuta sissepääsu 40 parimasse muuseumisse ja vaatamisväärsusesse, sõita tasuta ühistranspordis, soodustusi ekskursioonidel, meelelahutuskohtades, restoranides ja poodides. Siin lehel jagab Tallinn Cardi tiim Sulle igakuiselt soovitusi, milliseid põnevaid kohti külastada ning mida huvitavat Tallinnas teha.

Novembris on meil Sulle põnevaid soovitusi Tallinna muuseumitest, kus saad tutvuda eesti mitmekülgse loodusega või minna ajaloolisele rännakule eesti lähiajaloo traagiliste sündmuste keskele. Lisaks soovitame kasutada Tallinn Cardi soodustusi ning anname seekord vihjeid adrenaliinihuvilistele ning kuna november on Tallinnas gurmaanidele tuntud toidukuu, on meil ka mitmeid restoranide soovitusi.

Tallinn Cardiga tasuta:

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, endise nimega Okupatsioonide muuseum, on uuenenud ning koosnedes viiest osast viib teekonnale okupatsioonidest vabaduseni. Näitusega „Vabadusel ei ole piire“ viiakse külastaja mõtterännakule vabaduse olulisuse ja hapruse üle. Teejuhiks muuseumis on e-giid, mis kõneleb eesti, inglise, vene, soome, saksa, hispaania ja prantsuse keeles.


Eesti Loodusmuuseum 

Eesti on looduse poolest rikas riik. Nii palju puutumata loodust kui meil leiab Euroopas harva. Mida enam koondub elu linnadesse, seda rohkem võõrdume metsadest ja meredest. Eesti Loodusmuuseum kutsub teekonnale, kus jutustab lugusid Eestimaa loodusest ning aitab lahti kodeerida selle salakõnelusi. Äsja on avatud uus näitus „Isad ja pojad“, mis keskendub isade hoolele ja selle puudumisele looduses, tuues tähelepanu alla isad looma- ja taimeriigis, sugupõlvede kestmise ja liikide tulevikud.

Soodsalt Tallinn Cardiga:

TopGun lasketiir

TopGun lasketiir kaunis mereäärses Pirita linnaosas pakub meeli erutavat ja adrenaliinirohket kogemust vastavalt iga külastaja soovidele. TopGuni arsenalis on erinevad relvad alates .22LR kaliibrist kuni 50 AE-ni ning esindatud on paljud tuntud relvatootjad nagu Smith&Wesson, Ruger, Heckler&Koch, Glock, Magnum Research ja mitmed teised. Tallinn Cardiga saad pakettidelt 6 Gun, 8 Gun ja 10 Gun 30% soodustust!

Fotograaf: TopGun

Peppersack

Restorani Peppersack keskaegses interjööris rikkalikku õhtusööki ning ajalooliste retseptide järgi valmistatud jooke nautides viid ennast ajas tagasi kaugesse minevikku. Õhtu muudab elavamaks ajastutruu etteaste, kus käib tuline mõõgavõitlus au ja kuulsuse ning kauni neiu poolehoiu nimel. Tallinn Cardiga soodustus 10%.


Ribe

Restoranis Ribe ootavad Sind hõrgutavad road ja suurepärane teenindus, millest annavad tunnistust mitmed autasud ning tunnustused läbi aastate. Ribe on 25 Eesti parima restorani seas ära toodud ka Skandinaavia restoranide giidis „White Guide“. Tallinn Cardiga soodustus 10%.


Platz

Restoran Platz Tallinna kesklinnas modernses Rotermanni kvartalis pakub mitmekülgset menüüd, arvestades ka taimetoitlastega ning gluteeni- või laktoositalumatusega inimestega. Platz on sobiv paik nii kiireks lõunaks kui mitmekäiguliseks õhtusöögiks, perega külastamiseks kui ka seltskondlikuks veiniõhtuks. Tallinn Cardiga soodustus 10%.

Siit said nüüd terve päeva jagu tegevusi oma Tallinna külastuseks, kuid ära unusta vaadata ka kõiki teisi Tallinn Cardi pakkumisi!

Oled Sa tulemas novembris või millalgi hiljem, osta oma Tallinn Card meie veebipoest!

Teile võiks veel meeldida