VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA -3..2
HOMME 2..6
ÜLEHOMME -1..4
 

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

Tallinn Card soovitab detsembris

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  21.11.2017

Käes on aasta säravaim aeg! Detsembris pakub Tallinn Card suurepäraseid võimalusi jõulumeeleolu loomiseks.

Tasuta Tallinn Cardiga

Niguliste kiriku muuseum-kontserdisaalis saab tutvuda nii ajaloolise kirikukunstiga, kuulata jõulukontserte kui imetleda Tallinna uhkeimat jõulukuuske. Siin asub Tallinna kuulsaim kunstiteos: fragment Bernt Notke Surmatantsu-maalist. Tallinn Cardiga on kiriku külastus tasuta, jõulukontserdid lisatasu eest.

Romantiline Kehrwieder Chocolaterie Raekoja platsil jõuluturu kõrval pakub hõrku gurmeekohvi ja teevalikut ning unustamatuid maitseelamusi! Kõigile Tallinn Cardi omanikele kingituseks käsitsi valmistatud šokolaaditrühvel!

PiparkoogiMaania on 9. detsembrist kuni 7. jaanuarini toimuv jõuluhõnguline kunstinäitus, kus kõik eksponaadid on valmistatud piparkoogist. Näituse autoriteks on kunstnikud, disainerid ja arhitektid. Sel aastal kannab näitus pealkirja "Vana Tallinn" ning on inspireeritud Tallinna erinevatest ajalookihistustest, arhitektuurist  ja kunstist. 

Tallinna disaini- ja käsitööpoodidest leiab jõuludeks originaalseid ning omapäraseid kingitusi. Vanalinnas liikudes tasub sisse põigata kaasaegset eesti disaini müüvasse Nu Nordikusse, kus iga Tallinn Cardi omanik saab kaasa kingituse ja 15% soodustust. Traditsiooniliste kingituste huvilisi ootab aga eesti käsitööd müüv Rewill, kus iga Tallinn Cardi omanik saab kaasa kingituse ja 20% soodustust.  

Teile võiks veel meeldida