Hea külastaja!
Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *
Ei soovita
Kindlasti soovitan
Miks?


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

Osad kohustuslikud väljad on täitmata.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt

TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!

NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
17..21
HOMME
17..22
ÜLEHOMME
17..22
Fotograaf: Kristjan Mändmaa

Tallinn Card soovitab juulis

Lisa lemmikute hulka

Juulis tähistab maaliline Kadrioru park 299. sünnipäeva. Lisaks pargis jalutamisele tasub külastada ka Kadriorus asuvaid muuseume ja ära käia naaberlinnaosas Pirital. 

TASUTA TALLINN CARDIGA:
Kadrioru kunstimuuseumis asub Eesti suurim Lääne-Euroopa ja Vene kunsti kogu. Lisaks püsiekspositsioonile saab näha näitust „Teekond Hommikumaale. Otto Friedrich von Richteri (1791–1816) reisid ja kollektsioon”. Näitusel saab näha erinevaid esemeid ja kunstiteoseid, mille tõi kaasa noor baltisaksa orientalist ja rändur oma 19. sajandi alguses toimunud uurimisreisidelt Egiptusse ja Ees-Aasiasse. 

Peetri maja ehk “vana palee” on põneva ajalooga hoone, kus oma Tallinna külaskäikudel elasid Peeter I ja Katariina I. Maja on sisustatud tsaarile ja tema ajastusse kuuluvate esemetega.

Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla on tõeliselt lõbus ja mänguline, võimaldades lastel küsida, vaadata, õppida ja pea kõike katsuda. Näitusel „Muinasjutu-vanaema jutulõngakera“ satute hubasesse vanaema tuppa, kus võib kohata muinasjuttu erineval kujul – seda kuulata, lugeda, mängida, vaadata, kirjutada ning ka ise jutustada. Näitus püüab meenutada, et praegusel kiirel ja pealiskaudsel ajal on oluline leida aega silmast-silma kohtumisteks, et päriselt üksteist kuulata ja lugusid rääkida.

Kadriorust vaid mõne kilomeetri kaugel Pirital asuvad 1047. aastal ehitatud nunnakloostri varemed. Peahoone massiivne fassaad, seinad, keldrid ning surnuaed on säilinud tänapäevani ning suviti on see ka armastatud kontserdipaik.

Maarjamäe lossi pargis asuvas endises suhkruvabriku tallihoones on näituse- ja õpikeskkond ning muuseumi konservaatorite tööruumid. 20. augustini ootab külastajaid näitus „100 Soome asja“, mis räägib Soomest ja soomlaseks olemisest argiste, uuenduslike ja humoorikate asjade kaudu: Aalto vaas aastast 1936, Mobira Cityman 1987, noore ema pakk aastast 2017… “100 Soome asja” kirjeldab seda teed, mida mööda soomlased on tänasesse päeva jõudnud.

SOODSALT TALLINN CARDIGA:
Kadrioru pargi vahetus läheduses asuv Restoran Carramba on hubane mehhiko restoran. Tex mex toidud, mehhiko õlu ning kokteilid "metsiku lääne" stiilis kujundatud interjööris tõstavad tuju ning täidavad kõhtu. Tallinn Cardiga 10% hinnasoodustust. 

Üks paat, kaks aeru ning meeldiv kaaslane - see on kõik mida vaja, et võtta ette tunniajane lõbus paadisõit Pirita jõel. Vaikselt ja käänuliselt jõelt avaneb vaade Pirita kloostri varemetele ning ümbritsevale rohelusele. Tallinn Cardiga 1 tund paadilaenutust -50%.

Soodsalt Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

Rohkem infot Tallinn Cardi kohta leiad siit.

Hiljuti vaadatud
Vaata kõiki
Näita vähem