VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt

TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!

NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
5..11
HOMME
4..8
ÜLEHOMME
5..10
Fotograaf: Aron Urb

Tallinn Card soovitab aprillis

Lisa lemmikute hulka

Kas sina tead, kuidas käituda merel ja mere ääres? Kuidas pesevad pesu kunstnikud ja millised murrangulised reformid mõjutasid vene trükisõna Tallinnas? Tutvu Tallinn Cardi aprillikuu soovitustega ja saa teada, kust leida vastuseid.

TASUTA Tallinn Cardiga:
„Mayday. Mayday. Mayday“. Just sellist pealkirja kannab Lennusadama uus käed-külge näitus, kus saab tutvuda merepääste ajaloo ja tänapäevaga, kuulda päästjate endi lugusid ning uurida tõelist päästekopterit ja muud varustust hädasolija aitamiseks. 

Adamson-Ericu muuseumi näitusel „Pesupäev“ on üle poolesaja teose, kus on maalitud suvise ja sügisese päikese käes lehvivat pesu ning korvidesse asetatud linakuhilaid. Väljapanek vaatleb kümnete tuntud kunstnike peegeldusi enda ja oma lähedaste toimingutest selles argielu valdkonnas. 

Aastanäitusel „Vene trükisõna Tallinnas 19. sajandi algusest 1940. aastani” käsitletakse erinevaid protsesse, mis mõjutasid vene trükisõna Tallinnas konkreetsetel ajastutel ning üldises kontekstis. Tähelepanu pööratakse murrangulistele vene kirjakeele reformidele 1708. ja 1918. aastal, mille tulemusel on vene kirjakeel kujunenud selliseks, nagu ta praegu on.

14. sajandil ehitatud Püha Vaimu kirik on üks vanimaid ning uhkemaid sakraalehitisi Tallinnas. Kiriku fassaadil  mõõdab siiani aega 334 aastat vana kell. Kiriku sisustuse aarete sekka kuuluvad Berndt Notke ainulaadne 15. sajandist pärit kappaltar ja 16. sajandil ehitatud kantsel.

Tasuta Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

SOODSALT Tallinn Cardiga:
Vanalinnas asuva Euroopa köögist inspireeritud restorani menüüs leidub rohkesti grillitud hõrgutisi nii eel- kui ka pearoogade seas. Soojematel ilmadel saab lilleliselt terrassilt jälgida vanalinnamelu ja neile, kes eelistavad pigem rahulikumat keskkonda, sobivad keskaegse hoone sopilised võlvidega siseruumid, mis kulgevad läbi kolme korruse. Tallinn Cardiga 10% soodustust!

Atraktsioon Tallinna Legendid ühendavad linna sajanditetaguse ajaloo, elava näitlejameisterlikkuse ja tehnika viimase sõna järgi toimivad eriefektid. Siin saab ajas rännates näha erinevaid Tallinnaga seotud mänguliselt esitletud legende. Aprilli lõpuni Tallinn Cardiga 50% soodustust, maist septembrini 10% soodustust.

Soodsalt Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

Rohkem infot Tallinn Cardi kohta leiad siit.

Hiljuti vaadatud
Vaata kõiki
Näita vähem