VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt

TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!

NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
HOMME
ÜLEHOMME
Fotograaf: Kadri Unt

Tallinn Card soovitab märtsis

Lisa lemmikute hulka

Tallinn pakub mitmeid harivaid ja lõbusaid tegevusi kogu perele. Siin on mõned soovitused, milliseid Tallinn Cardi kohti lastega külastada!

TASUTA Tallinn Cardiga:
Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla
Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla on tõeliselt lõbus ja mänguline, võimaldades lastel küsida, vaadata, õppida ja pea kõike katsuda. Näitusel „Paberist võlutud mudelid ja muud loomad“ eksponeeritakse paberist mänguasju Tallinna Linnamuuseumi kogudest ja esemeid, mille on loonud täiskasvanud, kes lapsepõlves end sellest materjalist võluda lasid.

Kalamaja Lastemuuseum Miiamilla
Kalamajas asuv lastemuuseum on koduks kõikvõimalikele nukkudele, kaisumõmmidele ning muudele mänguasjadele. Samuti saab mängida lauamänge, toimetada mängunurgas, ehitada legodest, vaadata raamatuid ning meisterdada koos juhendajaga. Näitus "Muinasjutu-vanaema jutulõngakera" viib külastaja hubasesse vanaema tuppa, kus võib kohata muinasjuttu erineval kujul - seda kuulata, lugeda, mängida ja kui jutulõng veerema hakkab, siis ka teistele jutustada!

Energia Avastuskeskus
Siin avaneb võimalus avastada 102 aastat vana elektrijaama saladusi, tutvuda põneva füüsikamaailmaga, reisida kaugetele planeetidele ja uudistada avakosmost. Keskusest leiad enam kui 130 interaktiivset «käed külge» teaduseksponaati!

NUKU muuseum
NUKU muuseum ootab kõiki suuri ja väikeseid huvilisi avastama imepärast teatrimaailma. Muuseumis tutvustatakse nukuteatrikunsti ajalugu ja eksponeeritakse kohalikke ja eri päritoluga nukke.  Saab katsuda õhku ja näha, mida tehakse nukuteatris veega, tulega, maaga. Julgematele külastajatele pakub närvikõdi nukkude „horrormaailm“.

SOODSALT Tallinn Cardiga:
Maiasmoka kohvik
Eesti vanim ja kuulsaim tänaseni töötav kohvik Maiasmokk on tegutsenud samas kohas juba alates 1864. aastast. Kohviku muudab unikaalseks pea 100 aastat muutumatuna püsinud luksuslik interjöör. Tallinn Cardiga II korruse kohvikus tasuta kohv või tee!

Harju tänava uisuplats
Veel märtsi lõpuni on võimalus uisutada vabas õhus keset vanalinna! Liuglemine Harju tänava uisuplatsil on suurepärane võimalus sõprade ja perega lõbusalt ja aktiivselt aega veeta. Tallinn Cardiga 1h uisutamist 50% soodustusega! Uisulaenutus lisatasu eest.

Soodsalt Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

Rohkem infot Tallinn Cardi kohta leiad siit.

Hiljuti vaadatud
Vaata kõiki
Näita vähem