VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt
NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
-5..0
HOMME
-5..0
ÜLEHOMME
-4..1

Tallinn Card soovitab veebruaris

Lisa lemmikute hulka

Veebruaris ootavad sind mitmed uued näitused. Valentinipäeva puhul külasta üht Tallinna romantiliseimat restorani ja kultuuriprogrammi ooperimajas.

TASUTA Tallinn Cardiga:
Eesti Arhitektuurimuuseum
Uuenduskuuri läbi teinud Eesti Arhitektuurimuuseum avab uksed näitusega „Luues kohti: Fieldoffice Architects“. Näitus on pühendatud Taiwani päritolu arhitektuuribüroo loomingule. See on hea näide ruumist, mis sünnib aktiivse kaasamise ja keskkonnaga arvestamise tulemusel. 

Eesti Loodusmuuseum
Eesti Loodusmuuseum kutsub külastama kolme näitust: näitusel „Loomad teel“ saab näha, milliseid loomi teel olles kohata võib ja millised on nendega seotud uskumused; „Müstiline ürgmeri“ tutvustab, millised taimed ja loomad on elutsenud Eesti ala merepõhjas poole miljardi aasta tagustest aegadest tänapäevani ning näitusel "Meie meri" saab tutvuda Läänemeres elavate liikidega ja näha, milline on inimese roll Läänemere käekäigus.

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
Ka Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis saab näha kahte näitust: „Euroopa kultuurielukeraamikas-barokist tänapäevani“ annab põhjaliku ülevaate Euroopa keraamika ajaloost viimase 400 aasta jooksul ning näitusel „Toit ja nõu“ saab näha, milliseid esemeid ja komplekte on noored keraamikud ja disainerid välja pakkunud kohvikutele ja restoranidele, arvestades nende spetsiifikat ja iseloomu.

SOODSALT Tallinn Cardiga:
Scheeli Restoran 
14. veebruaril tähistatakse valentinipäeva: Scheeli Restorani 1920ndate juugendstiilis interjöör loob romantiliseks õhtusöögiks ideaalse atmosfääri! Lisaks toimuvad restoranis igal nädalal ka elava muusikaga salongiõhtud. Tallinn Cardiga 10% soodustust!

Rahvusooper Estonia
Õhtu muudab pidulikuks ajaloolise ooperimaja Estonia külastus. Repertuaarist leiab nii klassikalisi kui kaasaegseid oopereid ja ballette kui ka operette, muusikale ja lastelavastusi. Tallinn Cardiga 15% soodustust pileti hinnast etenduse päeval.

Soodsalt Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

KINGITUS Tallinn Cardiga:
Martsipanituba
Kas teadsid, et keskajal müüdi martsipani apteegis  armuvalu ravimina?  Martsipanitoas on imetlemiseks välja pandud üle 200 martsipanikujukese ja kohapeal valmistatakse seda maiust külaliste silme all siiani täpselt nagu sadu aastaid tagasi - käsitsi ja ajaloolistes vormides. Tallinn Cardiga magus kingitus.

Kingitus Tallinn Cardiga
Vaata kõiki
Näita vähem

Rohkem infot Tallinn Cardi kohta leiad siit.

Hiljuti vaadatud
Vaata kõiki
Näita vähem