VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA -1..3
HOMME -1..3
ÜLEHOMME -2..3
 

Fotograaf: Kadi-Liis Koppel

20.10.2017

SOODSALT TALLINN CARDIGA:
Pimedatesse õhtutesse toob särtsu ja energiat lõbus õhtu ööklubis. Vanalinnas asuv Club Hollywood on Tallinna üks populaarseimaid ööklubisid nii kohalike noorte kui ka turistide hulgas. Meeldiva atmosfääriga ning suure tantsuplatsiga klubisaalis toimuvad showprogrammid ning kontserdid. Tallinn Cardiga tasuta.

Kui aga on soov veidi rahulikumalt võtta, tasub jälgida Eesti Kontserdi kava. Programmist leiab igaüks endale meelepärase kontserdi: alates klassikalisest sümfooniliset, kammer- ja koorimuusikast kuni kaasaegsema džässi ja elektroonilis-akustilise muusikani. Tallinn Cardiga kontserdipilet -20%.

Vanalinna keskajateemalises restoranis saab nautida rikkalikke toite, proovida peeneid jooke ja olla igal õhtul kell 20 algava elava mõõgavõitluse tunnistajaks. Tallinn Cardiga -10%. 

Tallinn Card soovitab detsembris

Käes on aasta säravaim aeg! Detsembris pakub Tallinn Card suurepäraseid võimalusi jõulumeeleolu loomiseks.

Tasuta Tallinn Cardiga

Niguliste kiriku muuseum-kontserdisaalis saab tutvuda nii ajaloolise kirikukunstiga, kuulata jõulukontserte kui imetleda Tallinna uhkeimat jõulukuuske. Siin asub Tallinna kuulsaim kunstiteos: fragment Bernt Notke Surmatantsu-maalist. Tallinn Cardiga on kiriku külastus tasuta, jõulukontserdid lisatasu eest.

Romantiline Kehrwieder Chocolaterie Raekoja platsil jõuluturu kõrval pakub hõrku gurmeekohvi ja teevalikut ning unustamatuid maitseelamusi! Kõigile Tallinn Cardi omanikele kingituseks käsitsi valmistatud šokolaaditrühvel!

PiparkoogiMaania on 9. detsembrist kuni 7. jaanuarini toimuv jõuluhõnguline kunstinäitus, kus kõik eksponaadid on valmistatud piparkoogist. Näituse autoriteks on kunstnikud, disainerid ja arhitektid. Sel aastal kannab näitus pealkirja "Vana Tallinn" ning on inspireeritud Tallinna erinevatest ajalookihistustest, arhitektuurist  ja kunstist.