VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt

TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!

NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
13..16
HOMME
13..16
ÜLEHOMME
14..16
Fotograaf: Mait Jüriado

Suursündmused 2017

Lisa lemmikute hulka
16.05.2017

Tallinna kultuurikalender pakub aasta ringi värvikirevaid üritusi, mille seast leiab nii klassikalise muusika kontserte, mitmeid erinevaid festivale kui ka enneolematuid ekstreemseid etteasteid. Käesolevas artiklis toome teieni Tallinna kõige olulisemad tippsündmused 2017. aastal.

Tallinn on tõeline festivalilinn. Üle kogu Tallinna toimuvad rahvusvaheliselt menukad üritused kõrvuti hubaste kohaliku kogukonna sündmustega. Nagu tavaks saanud, algab uus aasta Bachi muusikaga, millele järgnevad kevadised muusikafestivalid Tallinn Music Week, Eesti muusika päevad ja Jazzkaar.

Suvi on teemafestivalide päralt ning siis ootavad külastajaid Tallinna vanalinna päevad, Tallinna keskaja päevad ja Tallinna merepäevad. 2017 on ka noorte laulu- ja tantsupeo aasta, mistõttu tõotab eesootav suvi tulla väga eriline. Esimest korda toimub sel suvel ka suurejooneline supergraafika festival Mextonia, mis toob Eestisse mitmeid rahvusvaheliselt tuntuid kunstnikke. Suvi lõpeb aga traditsioonilise Birgitta festivaliga Pirita kloostri varemetes.

Tulemas on ka rahvusvaheliselt tuntud spordiüritused, kus igaüks saab end proovile panna ja teiste osalejatega mõõtu võtta. Sügisel saab oma vastupidavuse piire katsetada maratonil ja mitmesugustel jooksuüritustel, mis ühtlasi pakuvad võimalust nautida Tallinna vaatamisväärsusi. Talvehooajal on aga tähelepanu keskmes ekstreemsport ja Simple Session.

Sügis on viljakoristusaeg ning siis korraldatakse üle linna mitmesuguseid sügislaatu ja kogukonnaüritusi, näiteks toimub Eesti vabaõhumuuseumis Eesti leiva päev ja Uues Maailmas tänavafestival. Pisut enne aasta lõppu kuulutatakse välja parimad restoranid ja Tallinna restoranide nädal pakub võimalust nautida hooajalisi maitseid. Sügisperioodi oodatuimad kultuuriüritused on kindlasti Eesti suurim käsitöölaat - Mardilaat ning Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF).

Rahvusooperis Estonia etendub igal aastal keskmiselt kümme uut lavastust. Ooperimaja kõrval asub Estonia kontserdisaal, kohaliku muusikaelu üks armastatumaid paiku, kus toimuvad kontserdid peaaegu igal õhtul.

Kõige oodatum üritus on aga kahtlemata Tallinna imeline jõuluturg, mis võtab koha sisse munakividega palistatud Raekoja platsil.

Heida pilk alltoodud üritustele – ehk leiad nende seast midagi põnevat!
Kõiki Tallinnas toimuvaid üritusi vaata sündmuste kalendrist.

Suursündmused jaanuar-juuni

Suursündmused juuli-detsember

Hiljuti vaadatud
Vaata kõiki
Näita vähem