VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA -12..-7
HOMME -11..-7
ÜLEHOMME -13..-7
 

Mõnus perepuhkus Tallinn Cardiga

Lisa lemmikute hulka Sinu lemmik!

Autor: visittallinn.ee  •  15.12.2017

Tallinn pakub mitmeid harivaid ja lõbusaid meelelahutusi kogule perele. Siin on mõned soovitused, mida Tallinn Cardi kasutades lastega Tallinnas ette võtta!

Väikeste lastega linnaekskursioonile minna ei ole sugugi keeruline, kui valida Londoni stiilis kahekordsed punased bussid Tallinn City Tour, mida saab nautida osade kaupa, hüpates bussi peale ja maha endale sobivas kohas. 

Teine valik on teha lõbus merereis aurikuga Katharina. Võimalus on külastada Tallinnast vaid ühe tunni kaugusel asuvat ilusat saart Naissaar või teha väike huvireis Tallinna sadamate vahel. Mõlemad reisid algavad Lennusadamast, kus lastele samuti mitmeks tunniks avastamist jagub. 

Tallinna vanalinn on tuntud oma ajalooliste tornide poolest. Perega Tallinna külastades ärge unustage ronida kõikvõimalikesse kõrgetesse tornidesse nagu Oleviste kiriku tornRaekoja tornKiek in de Kök ja  teised linnamüüri tornid. Palju avastamisrõõmu tervele perele pakuvad kindlasti ka Tallinna TeletornEnergia avastuskeskusEesti Tervishoiu Muuseum ja Eesti Loodusmuuseum.

Väiksemate lastega soovitame minna NUKU muuseumisseKalamaja Lastemuuseumisse Miiamilla ja Kadrioru Lastemuuseumisse Miiamilla, kus on põnevat vaatamist ja erinevaid tegevusi nii poistele kui tüdrukutele. Suurematel lastel on kindlasti huvitav teha vanalinnas ekskursioon Audiogiid - jalutustuur iPodiga

Mõnusalt ja harivalt vabas õhus veedetud aega pakub Rocca al Mares asuv Eesti Vabaõhumuuseum, mille lähedal asub ka igale lapsele ja kogu perele rõõmu pakkuv Tallinna Loomaaed. Aktiivselt saab puhata suveperioodil seigeldes Zoo Seikluspargis ja talveperioodil uisutades Harju tänava uisuplatsil.

Kui soovite vahelduseks aja maha võtta ja linnakärast eemale saada, on mõistlik minna Pirita jõele paadiga sõitma, spaadesse ujuma ja saunamõnusid nautima ning jalutama Tallinna Botaanikaaeda, kus pakub silmalu üle 2400 erineva taime.

Magusasõpradel tasub sisse astuda Kalevi Martsipanimuuseumituppa. Lisaks sellele, et saate hea ülevaate martsipani ajaloost ja näete kohapeal martsipanifiguure maalivat kunstnikku, saate Kalevi muuseumitoast kaasa osta nii käsitööna valminud martsipanikujukesi kui ka hõrke šokolaadikompvekke. 

Soodustused Tallinn Card'iga:

Kingitus Tallinn Card'iga:

Teile võiks veel meeldida