VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA -6..1
HOMME -6..1
ÜLEHOMME -8..-2
TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!
Liitumisega kinnitad nõusoleku andmete töötlemiseks.

Olete registreerunud uudiskirja lugejaks
 

Helena Tšistova-Pohlak
juhtivspetsialist

helena.tsistova-pohlak@tallinnlv.ee
+372 640 4532
Mall Oja 
peaspetsialist
Soome 
mall.oja@tallinnlv.ee
+372 640 4756
Irina Svidlov 
peaspetsialist
Venemaa, Läti
irina.svidlov@tallinnlv.ee
+372 640 4385
Maret Põldveer-Turay 
peaspetsialist
sisuarendus, sotsiaalmeedia
maret.poldveer-turay@tallinnlv.ee
+372 640 4386
Kadi-Liis Koppel 
peaspetsialist
visuaalne sisu, sotsiaalmeedia
kadi-liis.koppel@tallinnlv.ee
+372 640 4411
Laura Hiietamm
peaspetsialist
sisuarendus
laura.hiietamm@tallinnlv.ee
+372 640 4066
 
Maili Saia
 
peaspetsialist
turismiveeb
 
maili.saia@tallinnlv.ee
+372 616 4085
Eva Vint 
spetsialist
turundusmaterjalid 
eva.vint@tallinnlv.ee
+372 640 4387