Hea külastaja!
Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *
Ei soovita
Kindlasti soovitan
Miks?


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

Osad kohustuslikud väljad on täitmata.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
 
Lemmikud
Oled vaadanud juba kolme vaatamisväärsust.
Vali mõned veel ja näed, kui palju sa Tallinn Cardiga säästad.
Vali ja arvuta
TallinnCard
Tere tulemast tutvuma VisitTallinn.ee beetaversiooniga.
Oleme jõudnud platvormi testimise lõppfaasi.

Teie tagasiside kasutatavuse kohta on meile väga oluline, et saaksime seda veebilehte paremaks muuta.
Loodame, et teil on veebilehega VisitTallinn.ee meeldiv kogemus ja ootame teid kindlasti Tallinna külastama!

Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond
Kirjuta oma tagasiside
Kontakt

TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!

NEW YORK
Clock
 
 
 
LONDON
Clock
 
 
 
TALLINN
Clock
 
 
 
MOSKVA
Clock
 
 
 
TOKYO
Clock
 
 
 
TÄNA
17..21
HOMME
17..22
ÜLEHOMME
17..22

Daily Lehtmetsjuhtivspetsialistdaily.lehtmets@tallinnlv.ee
+372 640 4532
Mall Oja 
peaspetsialist
Soome 
mall.oja@tallinnlv.ee
+372 640 4756
Irina Svidlov 
peaspetsialist
Venemaa, Läti
irina.svidlov@tallinnlv.ee
+372 640 4385
Noora Karppi 
peaspetsialist
internetiturundus 
noora.karppi@tallinnlv.ee
+372 640 4759
Maret Põldveer-Turay 
peaspetsialist
sisuarendus, sotsiaalmeedia
maret.poldveer-turay@tallinnlv.ee
+372 640 4386
Mai-Liis Mägi 
peaspetsialist
sisuarendus
mai-liis.magi@tallinnlv.ee
+372 616 4066
 
Maili Saia
 
peaspetsialist
turismiveeb
 
maili.saia@tallinnlv.ee
+372 616 4085
 
Kadi-Liis Koppel
 
spetsialist
fotod
 
kadi-liis.koppel@tallinnlv.ee
+372 640 4411
Eva Vint 
spetsialist
turundusmaterjalid 
eva.vint@tallinnlv.ee
+372 640 4387