Hea külastaja!

Palun anna meile tagasisidet.

Kui tõenäoliselt soovitaksid Tallinna turismiveebi (visittallinn.ee) oma sõpradele-tuttavatele?“ *

Ei soovita Kindlasti soovitan


Täname, et leidsite aega vastamiseks.

VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 16..21
HOMME 16..21
ÜLEHOMME 15..24
TELLI ENDALE UUDISKIRI

Telli tasuta Tallinna uudiskiri tulevate sündmuste,
vastavatud atraktsioonide, eripakkumiste ja palju muu kohta!
Liitumisega kinnitad nõusoleku andmete töötlemiseks.

Olete registreerunud uudiskirja lugejaks
 

Daily Lehtmetsjuhtivspetsialistdaily.lehtmets@tallinnlv.ee
+372 640 4532
Mall Oja 
peaspetsialist
Soome 
mall.oja@tallinnlv.ee
+372 640 4756
Irina Svidlov 
peaspetsialist
Venemaa, Läti
irina.svidlov@tallinnlv.ee
+372 640 4385
Noora Karppi 
peaspetsialist
internetiturundus 
noora.karppi@tallinnlv.ee
+372 640 4759
Maret Põldveer-Turay 
peaspetsialist
sisuarendus, sotsiaalmeedia
maret.poldveer-turay@tallinnlv.ee
+372 640 4386
Mai-Liis Mägi 
peaspetsialist
sisuarendus
mai-liis.magi@tallinnlv.ee
+372 616 4066
 
Maili Saia
 
peaspetsialist
turismiveeb
 
maili.saia@tallinnlv.ee
+372 616 4085
Eva Vint 
spetsialist
turundusmaterjalid 
eva.vint@tallinnlv.ee
+372 640 4387