VisitTallinn veebilehe paremaks sirvimiseks soovitame kasutada uuemat brauserit (Google Chrome).


Sulge
TÄNA 7..16
HOMME 7..14
ÜLEHOMME 7..15

Mobiilne Tallinn Card

Tallinn Cardi mobiilne pilet on QR-koodil põhinev vaatamisväärsuste pilet. Seda saab osta Tallinn Cardi veebipoest ja kasutada nutitelefonis või prinditult.

  1. Osta Tallinn Cardi mobiilne pilet veebipoest. Pilet saadetakse ostmisel märgitud e-posti aadressile 1 tunni jooksul. Mobiilset piletit EI SAA EGA OLE VAJA Tallinn Cardi plastikkaardi vastu vahetada.  Ostutingimused
  2. Planeeri oma külastus kasutades Tallinn Cardi veebi või kaardivoldikut, mille saad pileti ettenäitamisel Tallinn Cardi müügikohtadest: Tallinna sadamas, lennujaamas ja bussijaamas või Tallinna turismiinfokeskusest.
  3. Täpsusta alati enne külastust muuseumide ja vaatamisväärsuste lahtiolekuaegu.
  4. Näita piletit oma mobiilis või prindi see välja.
  5. Alusta mobiilse Tallinn Cardi kasutamist piletile märgitud kuupäeval sulle sobival kellaajal! 
  6. Tallinn Card aktiveerub piletile märgitud kuupäeval selle esimesel kasutamisel muuseumis, ühistranspordis või mõne teise partneri juures. Seejärel on sul võimalik kasutada oma Tallinn Cardi 24, 48 või 72 järgneva tunni kestel.
  7. Külastuse registreerimiseks näita oma mobiilse Tallinn Cardi QR-koodi piletimüüjale või ekskursioonibussi juhile.
  8. Ühistranspordi kasutamiseks tuleb oma sõiduõigus valideerida, registreerides mobiilse Tallinn Cardi QR-kood ühissõidukisse sisenedes esimese ukse juures asuva oranži validaatori ees.
  9. Soodustuse või kingituse saamiseks restoranis, poes või mõnes muus kohas näita Tallinn Cardi enne tellimuse esitamist või ostu sooritamist.

Pane tähele!

Tallinn Cardiga pääsed eelisjärjekorras Tallinna Teletorni, Tallinna Loomaaeda ja
Eesti Vabaõhumuuseumisse, mis on suviti üsna rahvarohked.
Eelisjärjekorras sisenedes säästad aega!