Sündmused
Foto: Aliis Hazlehurst Palo
Foto: Aliis Hazlehurst Palo

  Ekskursioon "Jõulud vanalinnas"

  Avasta enda jaoks kaunis pühadehõnguline vanalinn ja tule jalutuskäigule atesteeritud giidiga, kes räägib põnevaid fakte ja lugusid jõuludest ning põimib teadmisi 600 aasta tagustest jõuludest tänapäevaga. Jõuluehtes vanalinnas ringi jalutades saab teada, kust said hansakaupmehed piparkookide tegemiseks vürtse, kuidas peeti jõulujootusid ja toodi Raekoja platsile esimene jõulupuu, aga kuuleb ka palju teisi lugusid. 

  Tallinnas on läbi aegade elanud ja elab praegugi väga erinevaid inimesi, ja nii on ka meie tuurid alati oma tegija nägu, aga nad kõik annavad toreda ülevaate jõuludest Tallinna südalinnas läbi aegade. Lapsed ja pered on väga oodatud! (Ekskursioonid toimuvad vabas õhus ja on seega kontaktivabad.

  Ekskursioonid on eesti ja vene keeles, kestvusega kuni üks tund. Tuurid toimuvad neljal päeval nädalas: neljapäeval, reedel, laupäeval ja pühapäeval. Kui soovid oma seltskonnale ekskursiooni mõnes muus keeles tellida, võta julgesti meiega meiliaadressil info@tgy.ee ühendust ja leiame lahenduse. 

  Täiskasvanu pilet maksab 5 eurot; kui tuled koos perega, on ekskursioon lastele tasuta. Pileteid saad osta eelmüügist Fienta piletimüügikeskkonnas või sularahas otse giidilt (palun pane valmis täpne summa). 

  Kohtumispaik giidiga ja tuuri algus on raekoja ees kella all. Giidi tunned ära Tallinna Giidide Ühingu lipukese järgi.
  Jaga