Korralda üritus Tallinna roheluses

  Aina sagedamini soovitakse korraldada üritusi väljaspool tavapäraseid konverentsi- ja üritusruume. Tallinnas on hulgaliselt rohealasid ja ürituspaiku vabas õhus, kus korraldada mis tahes üritus või kohtumine.

  Tallinna Botaanikaaed

  Imekaunis ja rahulikus Pirita linnaosas asuv botaanikaaed hõlmab endas tervelt 123 hektarit rohelust. Tallinna botaanikaaed pakub üritusteks mitmeid ruume koos vajamineva tehnikaga ning lisaks on neil suur maa-ala, mis võimaldab korraldada üritusi vabas õhus, olgu selleks koosolek, meeskonnakoolitus või pidu.

  Tallinna loomaaed

  Tallinna loomaaed on koduks üle 400 loomaliigile, kuid on ka suurepärane paik ürituste korraldamiseks. Lisaks täisvarustuses konverentsiruumidele pakub loomaaed ka ekskursioone, loenguid ja muid temaatilisi tegevusi, mis lisavad põnevust igale üritusele.

  Tallinna lauluväljak

  Tallinna lauluväljak on üks populaarsemaid ürituspaiku vabaõhuürituste ja kontsertide pidamiseks, mistõttu on neil aastatepikkune kogemus eri tüüpi ürituste korraldamisel. Arvestades, et lauluväljakul on lisaks suurele välisalale ka palju ruumi laulukaare hoones, on tegemist suurepärase valikuga aastaringselt suuremate sündmuste korraldamiseks.

  Maarjamäe loss

  Pärast põhjalikke renoveerimisitöid avas Maarjamäe loss taas oma uksed Eesti vabariigi 100. aastapäevaks. Ajalooline kompleks sisaldab nii arvukaid siseruume ürituste pidamiseks, kui ka avaraid vabaõhualasid, mis pakuvad ürituste korraldamiseks unikaalset ja põnevat keskkonda.

  Kadrioru pargi lilleaed

  Kadrioru pargis paiknev romantiline lilleaed on väliüritusteks kahtlemata imeline ja seetõttu ka populaarne paik. Kaunilt kujundatud aia kõrval asuv barokkstiilis loss annab ajaloolise ja elegantse hõngu nii aiale kui ka igale aias korraldatud üritusele.

  Eesti Vabaõhumuuseum

  Eesti vabaõhumuuseum pakub ürituste pidamiseks erinevaid ajaloolisi hooneid 18.–20. sajandist: koolimaja, mitut taluhoonet ja loomulikult Kolu kõrtsi. Lisaks pakub muuseumi ulatuslik vabaõhuala arvukalt võimalusi mitmekülgsete ürituste korraldamiseks.

  Said inspiratsiooni? 

  Lisainfo saamiseks võta ühendust Tallinna Konverentsibürooga või täida päringuvorm.


  Aerofoto Maarjamäe lossi kompleksist Foto: Kaupo Kalda
  Foto: Kaupo Kalda